התחרות המרכזית היא כמובן בין קונסולת המשחקים של אקס בוקס וואן של מייקרוסופט לבין המתחרה שלה פלייסטיישן 4 מבית היוצר של סוני.

אחד הפרמטרים הכי חשובים הוא התאמת קונסולת המשחקים לטלוויזיה שלכם. הקונסולה של סוני פלייסטיישן 4 מתאימה יותר עבור טלוויזיות 4K. הקונסולה של מייקרוסופט אקס בוקס וואן מתאימה עבור HDR. אם אתם רוצים להתאים את האקס בוקס וואן לטלוויזיות K4, תוכלו תמיד להתקין עבורה אפליקציית נטפליקס. בסופו של יום עליכם להתנסות בשתי האפשרויות ולבחור בהתאם לטעם האישי שלכם. הבחירה הנכונה היא בחירה לא פשוטה אבל כל אחד מכם יכול בהחלט למצוא את מה שמתאים לו ביותר.

קונסולות משחקים בשילוב עם מציאות מדומה

עולמות חדשים ומגוונים נפרשים לפנינו עם קונסולות המשחקים החדשית. אחד החידושים הכי מעניינים הוא השילוב בניהם לבין טכנולוגיות מתקדמות של מציאות מדומה. משחקי מציאות מדומה הפכו בשנים האחרונות לדבר החם ביותר בשוק. היכולת שלכם להתמזג עם המשחק ולחוות באופן מוחשי את כל מה שקורה על המסך. כל החוויה שלכם כשחקנים הופכת למשהו אחר לגמרי. הטכנולוגיה המתקדמת כיום מאפשרת לכם להיכנס אל עולם מופלא ומרהיב ההולך ונהיה מתחוכם יותר מיום ליום.

בשנת 2016 סוני השיקה את החידוש המעניין שלה לקונסולת משחקים בשילוב של מציאות מדומה. חידוש מרענן נוסף הוא תוספת של מצלמות המשדרגות את יכולת התנועה שלכם. באמצעות מצלמות המשתלבות עם משחקי מציאות מדומה, תוכלו לחוות באופן ישיר את כל ההתרחשויות על המסך. מציאות ודמיון מתערבבים ואתם זוכים לחוויה ייחודית בהחלט.

אקס בוקס וואן השיקה את אחד החידושים המעניינים ביותר בתחום. חיבור של הממיר דרך המכשיר. כעת תוכלו לראות סרטים ואלבומי תמונות כולל גלישה באינטרנט בקלות וביעילות דרך הממשק של הקונסולה. מהיום כל העולמות כולם מתכנסים אל קונסולה קטנה המכילה עולם חדש מופלא.

סוגי הקונסולות בשוק בהתאם לתקציב

כיום המגוון הרחב של הסוגים מאפשר לכל אחד מכם למצוא את הקונסולה המתאימה במחיר מותאם אישית. המחירים לדוגמא של קונסולות סוני פלייסטיישן נעים בין 1500 ₪ לבין 2600 ₪. זהו טווח המחירים הממוצע בשוק אבל בדיקה מעמיקה ויסודית יכולה להניב הפתעות לטובה. כיום טכנולוגיות מתקדמות אינם עסק יקר וכל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש את החידושים הטכנולוגים המתקדמים ביותר בשוק. היתרון הגדול בקונסולת המשחקים הוא מגוון האופציות הרחב שנפרש לפניכם. אתם קונים מוצר שפותח בפניכם דלתות אל עולמות חדשים ואל חווית משחק שהופכת כל אפליקציה למשהו מיוחד ואטרקטיבי באמת. בהתאם לתקציב ולאופי האישי שלכם תוכלו תמיד למצוא את המתאים לכם ביותר.