קודם כל צריך להתאים את הטונר לדגם של המדפסת שלכם. זהו השלב הראשוני של הבחירה. אם אתם קונים טונר דרך האינטרנט, תוכלו לראות רשימה של כל המוצרים שמתאימים לאותה המדפסת. בדקו את הדגם שלכם וודאו שאכן ישנה התאמה.

אחד הדברים הכי משמעותיים הוא להיות קשוב לצרכים שלכם. אם אתם בית עסק, עדיף לקנות מוצר שישרת אתכם לאורך זמן. מספר הדפים הוא השיקול המרכזי. ישנם טונרים עם קיבולת של 20,000 דפים וישנם כאלו עם קיבולת של 2000 דפים בלבד. אם אתם צריכים מדפסת לשימוש ביתי, אין צורך לקנות מוצר המתאים יותר לשימוש מסחרי.

בקנייה מאובטחת דרך האינטרנט תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש. כל פריט מגיע עם פירוט מדויק של כל הפרמטרים הנדרשים, קודם כל סוגי המדפסות הקיימות, ישנם טונרים למדפסות   Xeroxאו למדפסות Samsung HP Brother PANTUM ו-OKI. אתם בוחרים את החברה המתאימה ואת הצבעים התואמים עבור המדפסת שלכם. בחירה מהירה וקלה שבה כל המוצרים מוצגים בצורה ויזואלית עם פירוט מתאים הכולל את טווח המחירים.

טונרים למדפסות איכות ומחירים

כמו בכל עניין, המחיר תלוי באיכות. איכות גבוהה עולה כמובן יותר. אבל לא תמיד אתם צריכים את המוצר הכי טוב בשוק. לפעמים מוטב להתאים את הבחירה ליכולת הכלכלית שלכם ולצרכים האישיים של כל אחד. אם אתם בית עסק גדול המדפיס בכמויות ענק, ויש לכם צורך באיכות מקסימלית של הדפסה בצבע, טונרים עבורכם הם עניין רציני למקצוענים אמיתיים ובהתאם לכך אתם תצטרכו לבחור את המוצרים המובילים ביותר בשוק, במחירים מותאמים לבית העסק. ישנם טונרים שעולים קרוב ל200 שקלים וישנם כאלו שמגיעים ליותר מ1000 שקלים. אתם צריכים לבדוק את הצורך שלכם בהדפסה ואת איכות העבודה, ובהתאם לכך לבחור את הבחירה המתאימה.

קניית טונר באמצעות האינטרנט

כיום, רוב הקניות מתבצעות דרך האינטרנט, בקלות וביעילות, בלי שום בעיה תוכלו לרכוש טונרים למדפס של כל חברה נתונה, ושל כל יצרן בשוק. הכל מגיע עם משלוח עד הבית, כולל את האפשרות של החזרת המוצר במקרה ואתם לא מרוצים. קנייה בטוחה ויעילה שחוסכת לכם זמן וטרחה מרובה. תוכלו לרכוש דיו חלופי ומקורי, והכל לפי הצורך. דיו חלופי שאינו מיוצר על ידי היצרן המקורי של המדפסות יכול בהחלט להתאים לכם. אתם מבצעים את הבחירה בהתאם למה שנדרש ולא בהתאם להמלצות בעל העסק. השליטה והיכולת לבחור משמעותה קנייה נבונה וחכמה, בעיקר יעילה.