בעבר, כמעט כל האירועים האפשריים התקיימו בבתי המשפחה – או בבית ההורים והסבים והסבתות,  או במרכזים הקהילתיים הקרובים. כיום, וילות להשכרה לנופש החליפו את כל אלה ויצרו הוויה חדשה לאירועים משפחתיים, כך שכולם צריכים להתאים את עצמם למציאות החדשה ולדאוג לכך שכל אירוע יעבור בצורה המקובלת כיום. ולכן, וילה ליום הולדת זהו צורך מובן ונפוץ שהולך וצובר תאוצה בימים אלה, ככל שיותר ויותר אנשים בוחרים לחגוג אירועים שונים במסגרת זו, תוך הקפדה על תנאים יוקרתיים ומפנקים ביותר, ופעמים רבות גם עם לינה, כך שהוילה היא מעין שילוב של אולם אירועים עם בית מלון חמישה כוכבים.

מה צריך להיות בוילה?

על מנת ליהנות מכל היתרונות של סוגי הנופש החדשים, אפשר ואף כדאי לשים לפרטים הקטנים שהופכים את הוילה מסתם בית למקום מיוחד במינו שראוי לחגוג בו את האירועים החשובים בחייכם. למעשה, אנשים רבים לא משכירים את כל הוילה אלא מחפשים בעיקר בריכה להשכרה, כאשר כל השאר זה פשוט תוספת נעימה למסיבת הבריכה שמתאימה למגוון רחב של נסיבות ואירועים, החל ממסיבת רווקים ועד לאירועים עסקיים רציניים שנראים מרשימים במיוחד על מדשאות עם בריכה סגורה. וילה להשכרה מעניקה תחושת יוקרה מיוחדת לכל אירוע, ולכן יש להקפיד על כך שכל האלמנטים של היוקרה יהיו כלולים: עיצוב מרשים בסלון, שולחן סנוקר, מסכים גדולים או מקרנים ועוד, בהתאם לצרכים הייחודיים של כל אירוע ספציפי.

היתרונות של וילה לסופ"ש

למרות שניתן להעביר כל סוג של אירוע בעזרת וילות אירוח, פעמים רבות השימוש הנפוץ ביותר בוילות זה דווקא עבור סופי שבוע. מדובר בפרק הזמן הטובה ביותר על מנת לחדש מצברים ולנוח מצד אחד, וגם על מנת לשמור על הוצאות לא גבוהות מדי, ולכן מדובר בדרך מושלמת לשלב מנוחה עם אירוע. כך, וילה לחתונה הפכה לדרך מקובלת ולגיטימית לחגוג את היום הגדול והחשוב בחייהם של בני זוג, ובאמצעות וילות להשכרה במקומות שונים בארץ ניתן לנצל טרנד זה בצורה הטובה ביותר.

אילו אירועים ניתן להעביר במסגרת וילה ל 20 איש?

למעשה, הוילות מתאימות לאירוח של אנשים בשני פורמטים: לינה וללא לינה. ללא לינה ניתן לארח הרבה יותר, אך ברוב הוילות ניתן למצוא 20 מקומות שינה, כך שניתן להביא את כל המשפחה המורחבת לחגיגות ראש השנה או ליצור אירוע מסיבת גיוס לבוגר הטרי ועוד. חופש הבחירה מאפשר לכל חובבי הוילות למצוא את השימוש המושלם והנכון ביותר עבורם.

צילום:יח"צ