העובדים שלכם עובדים קשה, ולפעמים אפילו קשה מאוד. הם נמצאים במקום העבודה שעות רבות, כולל מעבר למה שהחוזה שלהם מחייב, מגיעים לעבודה גם כשהילד לא מרגיש טוב או אחרי שהם עצמם לא ישנו כל הלילה מסיבה כזו או אחרת, רותמים את מלוא היכולות והכישרונות שלהם לטובת העסק ובסופו של דבר הם הבסיס האמיתי של הפעילות העסקית והמפתח החשוב ביותר להצלחה אמיתית. על-מנת להכיר להם תודה, ובמקביל להשביח את ההון האנושי החיוני כל כך, מומלץ מעת לעת לצאת מהשגרה – בעזרת סדנה בירושלים שתספק גם חוויה מהנה וגם גיבוש מיטבי לצוות העובדים. האופציה הטובה ביותר של סדנאות בירושלים היא כאלה שבמרכזן אוכל, והסיבה לכך פשוטה: כולנו, או לפחות רובנו, אוהבים מאוד לאכול, ולא מעט בני אדם גם נהנים מאוד מהכנת אוכל שהרי לא בכדי תוכניות כמו "מאסטר שף" זוכות לפופולריות גבוהה. סדנת בישול בירושלים תקנה לעובדים שלכם יכולות קולינריות משוכללות ובעיקר תבהיר להם שאכפת לכם מהם. בזכות יום כזה של יציאה מהשגרה גם תכירו להם תודה על העבודה הקשה מדי וגם תחזקו את הקשר שלהם עם הארגון או העסק, ובקיצור מדובר במצב של WIN-WIN.

כל האפשרויות של סדנת בישול בירושלים

בנוסף ליתרון הנ"ל של סדנת בישול בירושלים – כאמור אין מי שלא ישמח לאכול ארוחה משובחת ותוך כדי הכנתה לשכלל את היכולות הקולינריות שלו בעזרת שף מנוסה – ישנם עוד שני יתרונות מובהקים לקונספט זה של סדנאות בירושלים.

ראשית, הגיוון הרב שמאפשר בחירת תפריט שמותאם ספציפית לעובדים שלכם (ים תיכוני, אירופאי, איטלקי, יווני, מזרחי והאפשרויות עוד רבות ומגוונות). על-מנת שכל העובדים יוכלו להשתתף ללא חשש בסדנא וליהנות ממנה הנאה שלמה, הקפידו לוודא שהיא כשרה ושיש מספיק אופציות לצמחונים, טבעונים, רגישים לגלוטן וכו'.

היתרון המשמעותי השני של סדנאות בירושלים שבמרכזן אוכל הוא שתוך כדי הסדנא ניתן גם לבצע פעילויות ותחרויות שיחזקו את הגיבוש בין העובדים ואף יחזקו תהליכים ארגוניים שונים כמו שיפור התקשורת הבין-אישית למשל.

בנוסף הידע והטכניקות שרוכשים העובדים ישרתו אותם גם הרבה אחרי הסדנא, ובכל פעם שהם ישתמשו בהם הם ירגישו אסירי תודה, וחוצמזה, אם בחרתם סדנת בישול בי-ם אתם כבר לא צריכים לדאוג לכיבוד במסגרת פעילות הגיבוש...

איפה הכי כדאי לערוך סדנאות בירושלים?

על ירושלים נאמר כי נטלה 9 קבין של יופי מתוך עשרה שירדו לעולם, ובצדק, ובנוסף יש לעיר הייחודית היסטוריה מרתקת שבאה לידי ביטוי באישיות מובהקת בכל פינה ופינה. בהתאם ישנם מקומות רבים שמתאימים לקיום סדנאות בירושלים או בסביבתה הקרובה, ואין שום צורך לנסוע במשך שעות רבות לאזור אחר בארץ.

למעשה, ניתן לקיים כל אחת מסדנאות הבישול הנ"ל גם אצלכם בעסק – כשבוחרים נכון, מפעילי הסדנה ערוכים להגיע לכל מקום עם כל הציוד הנדרש, ואמונים על הבטחת חוויה מהנה במיוחד בכל לוקיישן שתבחרו.