ניהול עסק חכם - כל פתרונות התוכנה במקום אחד

על כתפיו של בעל עסק מונחות לא מעט משימות, עליו לדאוג לניהול עובדים, ניהול סחורה, כספים, לקוחות ונראה כי רשימת המשימות אף פעם לא נגמרת, ולכן בכל הקשור לכספים וחשבונות, ניתן פשוט להיעזר בפתרונות תוכנה מתקדמים לצד הטכנולוגיה שלא מפסיקה להפתיע, ניתן פשוט לבצע מהלך וכך לזכות בניהול חכם בעסק בקלות רבה.

התוכנות החדשניות המוצעות כיום בשוק הינן רחוקות שנות אור מהתוכנות שהיו בעבר ומציעות מגוון רב של יתרונות עבור בעלי עסקים, מה שתאפשר להם להתמקד בפעילות הליבה של העסק ולחסוך זמן יקר.

כל היתרונות של תוכנה לניהול חשבונות

חיסכון בזמן

תוכנה להנהלת חשבונות מבית מיניסופט תוכל לחסוך לכם הרבה זמן, הרי פעמים רבות אנו זקוקים למסמך מסוים ואז רק כדי לחפש אותו אנו מבזבזים זמן יקר, ולכן בעזרת חשבוניות ממוחשבות תוכלו בשניות לאתר כל חשבונית. מה גם שהוצאת החשבוניות או קבלות והמעקב דרך התוכנות הללו נעשים בקלות יתר, פשוט בלחיצת כפתור.

חיסכון במשאבים

כאשר בעלי עסקים עוברים לתוכנות מתקדמות אלה, הם חוסכים בכוח אדם, הרי במקום להחזיק מזכירה במשרה מלאה שתנהל את נושא החשבוניות או במנהלת חשבונות, פשוט ניתן להעסיק אותן בחצי משרה וכך לחסוך בהוצאות.

חתימה דיגיטלית על המסמכים

החשבוניות הנשלחות ללקוחות מהמערכת הן כבר חתומות בעזרת חתימה דיגיטלית, כך שאין צורך להדפיס את המסמכים, לחתום עליהם, לסרוק או לשלוח בדואר ללקוח. פשוט ניתן לשלוח ללקוחות את החשבונית למייל שלהם וגם את המסמכים האחרים פשוט לשלוח למייל בצורה מרוכזת לרואה חשבון.

שמירה על איכות הסביבה

ישנה אפשרות לשלוח את כך המסמכים ישירות למייל, כך אנו יכולים להימנע מהדפסת דפים וכך לשמור על איכות הסביבה מבלי לבזבז משאבים יקרים כלל וכלל.

תוכנה ידידותית

מדובר בתוכנה לניהול עסק קלה לשימוש הכוללת בתוכה מגוון רב של אופציות חיוניות לניהול העסק, מה גם שניתן לקבל תמיכה און ליין על ידי נציג שירות ואף לקבל הדרכה מנציג החברה על השימוש במערכת ופשוט להתחיל ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת.

מגוון אפשרויות

תוכנות אלה מגיעות בשתי אופציות – האחת היא תכונה מוכנה שאותה ניתן להתאים לצרכי בית העסק, או פשוט לבנות תוכנה ייעודית עבור בית העסק. כמו כן, ניתן לקבל מגוון רב של פיתוחים לצורך ייעול ניהול העסק כמו - אפשרות ניהול ספר חשבונות, גישה לקופה ממוחשבת, הוצאת קבלות וחשבוניות, ניהול שעות נוכחות, מסירת הצהרת הון לרואה חשבון ובקיצור מדובר בתוכנה משתלמת במיוחד המאפשרת ניהול נכון ויעיל של העסק.

שליחת מסמכים לרואה חשבון

דרך תוכנה לניהול עסק ניתן בקלות רבה לשלוח לרואה החשבון את כל הנתונים והמסמכים הדרושים עבורו, ואף ניתן לתת הרשאות מסוימות לרואה החשבון כדי שיכנס באופן עצמאי ויוציא את הדוחות הרלוונטיים.

למידע נוסף בקרו באתר הבית של מיניסופט הנדסת תוכנה