איך את אוהבת להתפנק?

לכל אישה יש את הדרך שלה שבה היא אוהבת להתפנק.

ישנן נשים שעבורן ישיבה נינוחה מול השקיעה עם קפה וספר טוב, בלי טרדות היום יום זוהי הדרך הטובה ביותר לשבירת שגרה ולפינוק עצמי.

יש נשים שהדרך הטובה ביותר עבורן להתפנק היא מקלחת טובה ומפנקת עם קרמים, קצף, סבונים ותכשירים שעושים טוב לעור גופן, אחר כך פינוק של קרמים ומסאג' טוב.

עוד סוג של פינוק של נשים הוא אוכל טוב, ישיבה במסעדה טובה עם מאכלים אהובים בשילוב של רוגע ומלצרים ממושמעים, עם או בלי בן הזוג או אפילו עם חברה טובה או שתיים.

הסוגים הרבים של הדרך להתפנקות עצמית נובעים מהיותה של כל אישה שונה מחברתה, לכל אחת יש אופי ושגרת חיים שונה ובדרך כלל ההתפנקות היא עצירת השגרה ועשיית דבר שהפוך מחיי היום יום.

אישה שרגילה למשל לבשל כל הזמן למשפחתה וודאי תשמח להתפנק במסעדה טובה ובאוכל שלא היא הייתה צריכה לעמול עליו.

וישנם פינוקים שהרבה נשים חולקות אחת עם השנייה והם פינוקי יופי, עצירה מהשגרה העמוסה לשם טיפול יופי כלשהו ולטיפוח הגוף.

 

פינוק עצמי בטיפולי יופי:

בשנים האחרונות התפתח ענף זה מאוד, ישנן הרבה נשים שפותחות עסקים פרטיים בחדר קטן בביתן לשם עשיית טיפולי טיפוח ויופי לנשים אחרות.

ישנם טיפולים בהם מטפלים בעור הפנים, בעזרת משחות ומסיכות פנים המועילות לעור ומעניקות לו מראה צעיר.

קיימים גם טיפולים המנקים את העור היבש מהידיים ומהרגליים של המטופלת ומעניקים לה הרגשה רעננה וטובה.

התחום הנפוץ ביותר בקרב נשים בשנים האחרונות בטיפולי יופי הוא בניית ציפורניים.

 

בניית ציפורניים:

נשים רבות מגיעות אחת לתקופה לאישה שבונה את ציפורניהן, התהליך נעשה בצורה כזו, מעל הציפורן הרגילה של המטופלת מונחת שכבה של הגנה ומעליה נבנית הציפורן המלאכותית.

בניית ציפורניים ובכלל ההתעסקות בציפורניים נהיו נפוצים במיוחד בשנים האחרונות והתחום גדל לכדי מצב שכל אחת לאחר קורס של בניית ציפורניים יכולה לפתוח עסק לבניית ציפורניים בביתה.

הדבר מהווה יתרון גדול שכן לכל אחת יש באזורה אישה שבונה ציפורניים ואין צורך לנסוע רחוק או להתאמץ לשם בניית ציפורניים וכן ריבוי בונות הציפורניים מהווה יתרון בתחום הכלכלי, כאשר יש תחרות בשוק מנסה כל אחת מבונות הציפורניים להוסיף מבצעים והדבר בה לטובת ציבור הנשים.

אך ישנו חיסרון גדול מאוד בריבוי בונות הציפורניים ובקלות שאפשר להפוך לאחת כזו, נשים רבות יכולות ליפול בפח כאשר הן מגיעות לבונת ציפורניים שעבודתה אינה איכותית, נזק שנעשה בגלל בניית ציפורניים שאינה מקצועית יכול להיות נזק בלתי הפיך לציפורנים ולעור, חישבו על כך שאם החומרים אינם מקצועיים ואיכותיים הם יכולים להסב לכן נזק.

לכן לפני שאתן קופצות לשכנה שחדשה בתחום לעשות אצלה ציפורניים בדקו את איכות עבודתה ואל תסתמכו על שמועות, זכרו שבירור מקדים הוא דבר חשוב מאוד והיעדרותו יכולה להסב לכן נזק רב.

לפרטים נוספים פני למכון התחדשות עוד היום!