אם תמיד חלמתם להיכנס לעולם הפרסום או אם תמיד רציתם לעבוד בחברת אינטרנט ויש לכם נגיעה לעיצוב ולאסתטיקה, הגעתם למקום הנכון לימודי עיצוב גרפי במכללת סולו יכולים להיות הגשמת חלום מבחינתכם, לימודים מעניינים שתפיקו מהם המון, לימודים שבסיומם תקבלו תעודה ותיצרו תיק עבודות מרשים וייחודי לכם. לימודי עיצוב גרפי הולכים והופכים לפופולאריים יותר ויותר בעיקר בגלל מגוון העבודות  שישנן לאחר סיום הלימודים – מערכות עיתונים, משרדי פרסום, חברות אינטרנט, בתי דפוס ואחרים, או האופציה של להיות עצמאי ולעבוד מהבית, לעבוד בשעות נוחות ולהתפרנס מצוין.

עבודה כפרילנסרים

רבים מאסו בעבודה תחת בוס, עבודה עם יחס משפיל לעיתים ובעיקר התחושה שאפשר יותר, הן מבחינת העשייה והן מבחינת ההשתכרות. היום בעידן האינטרנט זה אפשרי, והיום כל אחד יכול לעבוד מהבית במקצועות שונים וביניהם עיצוב גרפי. עבודה בעיצוב גרפי כפרילנסר היא עבודה נוחה, עבודה שכל מה שהיא דורשת הוא מחשב וחיבור לאינטרנט וכמובן את התוכנות הרלוונטיות, עבודה לפי פרויקטים עם שכר גבוה.

לימודים און ליין

לימודי עיצוב גרפי באינטרנט במכללת סולו הם נוחים ופשוטים ויכולים להתאים לכל אחד, בין אם אתם חיילים משוחררים שרוצים להתחיל ולפתח קריירה ובין אם אתם כבר עובדים בעבודה מסודרת ורוצים שינוי, בין אם אתם מחפשם הכנסה נוספת ובין אם אתם פנסיונרים שמחפשים עניין חדש. הלימודים מתקיימים באמצעות תוכנה ייעודית, תוכנה שמאפשרת לשני הצדדים לראות האחד את המסך של השני, תוכנה שניתן באמצעותה גם לשמוע ולראות האחד את השני מה שהופך את הלימודים לשיעור פרטי של ממש. הלימודים מתקיימים בשעות שנוחות לתלמיד בבוקר או בערב או בסופ"ש, לימודים ברמה גבוהה מאוד ובאיכות שאין שנייה לה.

תיק העבודות ככרטיס ביקור

אחד הדגשים במהלך הלימודים במכללת סולו הוא על תיק העבודות שייצור התלמיד. תיק העבודות הוא זה שילך עם התלמיד לכל מקום עבודה או לכל לקוח שירצה שירותי עיצוב גרפי, ותיק העבודות איתו יוצא התלמיד במכללת סולו הוא מרשים ומכובד. הלימודים מועברים על ידי טובי המרצים בישראל בתחום, מעצבים גרפיים בעלי ניסיון רב ועם קשרים בעולם זה כך שהם יוכלו גם לסייע ולהמליץ.

ללמוד מכל מקום בעולם...

לימודי עיצוב גרפי באינטרנט במכללת סולו נוחים במיוחד מכיוון שהם לא דורשים שינויי תוכניות. רוצים להתחיל וללמוד אך אתם נוסעים לחופה בחו"ל בעוד כמה שבועות? אין בעיה, תוכלו ללמוד גם משם. גרים מחוץ לישראל ורוצים ללמוד עיצוב גרפי בעברית? הלימודים גם בשבילכם. לימודי עיצוב גרפי במכללת סולו מתאימים לכולם, בכל מקום ובכל גיל.

אם אתם רוצים להגשים חלום וללמוד עיצוב גרפי, מכללת סולו ללימודי עיצוב גרפי אונליין היא המכללה בשבילכם. פנו עוד היום למכללת סולו וקבלו את כל המידע שאתם צריכים בשביל לעשות צעד ראשון אל עבר החלום!