קמתם בבוקר וכהרגלכם פתחתם את העיתון של הבוקר יחד עם הקפה? יש בו אין סוף גרפיקות שאתם צופים בהן גם אם אתם לא מודעים לכך (הפונטים, סדר האלמנטים בעיתון, התמונות המעובדות, הפרסומות וכדומה) סיימתם עם העיתון, פתחתם את הלפטופ והתחלתם לגלוש? גם פה, אתם נתקלים באין סוף גרפיקות שהן החמצן של כל אתר אינטרנט. סיימתם לגלוש והתארגנת לצאת ללימודים או לעבודה וכשירדתם במדרגות חיכו לכם כמה פלאיירים בתיבת  הדואר? הם מעוצבים על ידי גרפיקאים אחרת הם לא ישיגו את מטרתם... יש עוד אין סוף דוגמאות לאיפה גרפיקה פוגשת אותנו בחיינו וזו בדיוק הסיבה שצריך כל כ הרבה מעצבים גרפיים ושתעודה קורס גרפיקה היא כל כך טובה.

מה לומדים בשביל לקבל תעודה?

בשביל לקבל תעודה קורס גרפיקה צריך קודם כל ללמוד כמובן את התוכנות הרלוונטיות. התוכנות הללו הן פוטושופ, תוכנה מבית חברת אדובי עימה ניתן לעבד תמונות. אילוסטרייטור, תוכנה שעובדת על וקטורים שהיא העיקרית לעיצוב לוגואים, תלת ממד ועוד דברים רבים אחרים, אינדיזיין, תוכנת עימוד חשובה מאוד בעולם העיצוב הגרפי עוד תוכנות אחרות רלוונטיות. בנוסף, צריך ללמוד את חוקי העיצוב ומה עובד יותר או פחות על מוחו של המתבונן בגרפיקה ובעיקר, צריך לתרגל עוד ועוד, צריך לנסות עוד פעם ועוד פעם בשביל להצליח.

אין סוף פרנסה..

תעודה קורס גרפיקה תיתן לכם אין סוף פרנסה, במידה כמובן ותמשיכו לתרגל ויהיו לכם עבודות מרשימות להציג. תוכלו לעבוד כשכירים באחת מחברות הפרסום או בניית אתרים, תוכלו לעבוד במערכות עיתונים, תוכלו לעבוד בבתי דפוס, בהוצאות לאור ובכל מקום שצריך בו גרפיקה (שזו כמעט כל חברה היום) תוכלו לעבוד לא רק כשכירים אלא גם כעצמאיים ותוכלו לספק שירותים לכל אחד בכל מקום באמצעות הרשת.

למה להוציא תעודה דווקא במכללת סולו?

אם אתם רוצים תעודה קורס גרפיקה מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים. במכללת סולו יכינו אתכם לעולם האמיתי, ילמדו אתכם את כל מה שאתם צריכים ללמוד ויספקו לכם תעודה. המרצה שלכם יכין איתכם תיק עבודות שיהיה לכם מה להציג כבר מיד לאחר סיום הלימודים. אך מה שייחודי במכללת סולו הוא השיטה, במכללת סולו הלימודים מתקיימים באמצעות רשת האינטרנט, דרך תוכנה מיוחדת כשכל אחד יושב בצד שלו ורואה את המסך של השני (המורה והתלמיד) כך, כל אחד לומד בקצב שלו ולא צריך לצאת מהבית בשביל ללמוד, וזו השיטה שהוכחה כיעילה ביותר והנוחה ביותר מבין השיטות הקיימות כיום.

צילום Pixabay