לא כל שטיח שווה תיקון, אבל יש שטיחים שאפשר לתקן אותם כל עשור, והם עדיין ייראו מרשימים ואסתטיים גם אחרי עשורים ארוכים. העניין הוא שהפעולה של תיקון שטיחים היא לחלוטין לא פעולה שניתן לסכם אותה בהיבט הפונקציונלי של תפירת קרעים, הוספת תלאים וחיזוק בסיס השטיח. תיקון שטיח הוא תהליך שדורש חוש אמנותי, ידע מקצועי ויכולת ביצוע מול מגוון רחב של סגנונות עיצוב, הרכבים של חומרי גלם וטכניקות של ייצור שטיחים. תיקון שניתן להבחין בו הוא אינו תיקון מקצועי. תיקון שלא רק שלא ניתן להבחין בו, אלא שמוסיף ערך אסתטי לשטיח הוא התיקון שאותו אתם רוצים להבטיח לשטיח שלכם.

לא נפרדים בכזאת קלות משטיח מנצח

הרעיון של תיקון שטיחים יכול לעורר גיחוך אצל אנשים רבים, שלא יצליחו להבין מה המטרה בתיקון שטיח אם אפשר לקנות שטיח חדש ובאותה הזדמנות לרענן גם את העיצוב והאווירה בבית. לכם, עם השטיח שאתם כל כך אוהבים, זה דווקא די ברור שאין שום אופציה אחרת פרט לתיקון השטיח. ישנם שטיחים שהופכים לחלק מהאווירה בבית, שנושאים איתם זיכרונות, שמהווים חלק הפאזל החסר לעיצוב האולטימטיבי ושפשוט מספקים את הנוחות והחמימות שלהן אתם מצפים משטיח ביתי. במקרה כזה, אין שום סיבה לוותר על השטיח רק בגלל כמה שערות שנפרמו, קרע או כל בעיה אחרת שאפשר בהחלט לתקן אצל איש המקצוע המתאים.

איש מקצוע עם יכולת מקצועית ועם חוש אמנותי

וזה בדיוק הזמן לשאול מיהו איש המקצוע המתאים למשימה של תיקון שטיחים, והתשובה היא שיהיה עליכם להשקיע לא מעט זמן ומאמץ כדי למצוא את האיש המתאים, אם כמובן השטיח שלכם יקר לכם. כאמור, תיקון שטיח הוא לא רק משימת תפירה וניקוי, אלא משימה שמחייבת ידע מקצועי וחוש אמנותי, ואולי גם התמחות בסוג השטיח שלכם. שטיח פרסי או שטיח בעיצוב מודרני, עשויים לדרוש יכולות שונות וניסיון מתאים, ולעיתים תידרש התמחות ספציפית בסוג השטיח על מנת להשיג את התיקון האיכותי ביותר.

וודאו שאתם בוחרים באיש הנכון

בחיפוש אחר איש המקצוע המתאים, אפשר ורצוי להיעזר בהמלצות וחוות דעת מקצועיות, אך חשוב גם לשבת עם איש המקצוע, לשוחח איתו, להציג בפניו את הציפיות שלכם ולבחון את האופן בו הוא מטפל בכם בצורה מקצועית. בדיקה של תיק עבודות תיקון שטיחים בהחלט יכולה לסייע לכם לקבל את ההחלטה הסופית, ואין שום סיבה שלא תבקשו לצפות בתיק עבודות כזה. אנשי מקצוע אמיתיים יציעו לכם את האפשרות הזאת בעצמם.

זקוקים לתיקון שטיחים? הקליקו לחברת בר ניקוי המתמחה בתיקון וניקוי שטיחים