העולם הדיגיטלי מציץ אלינו מכל פינה. כל אחד ואחת מאתנו מחזיק בכיס מכשיר נייד שהוא למעשה מחשב לכל דבר. אנו יכולים להשתמש בכלים דיגיטליים שיקדמו אותנו וכל זאת בלי לעשות מאמץ רב. הדבר נכון לכל תחום ומקצוע, כולל בעולם הנדל"ן. תוכנה למשרדי תיווך מסייעת למתווכים לפעול חכם בעסק.

התוכנה מיועדת למתווכים ברחבי הארץ והיא עוזרת להם לקבל מידע אמין ולנהל נכון יותר את העסק. התוכנה המשמשת משרדי תיווך יכולה להיות מופעלת מהמחשב, אך בקלות גם מהאפליקציה וכך, גם ביום שהמתווך לא מגיע למשרד, הוא יכול לדעת מה בדיוק קורה עם כל נכס בסביבה שלו. המידע עוזר להתנהל נכון וחכם יותר מול הלקוחות השונים.

מאגר מידע המגיע מכל המקורות

אחד היתרונות של תוכנה למשרדי תיווך היא היכולת להתעדכן במהירות ובכל רגע נתון במתרחש בעולם הנדל"ן. כל מתווך יודע כי שוק הנדל"ן הוא שוק חם, בעל תנודות מהירות ולכן, משימה חשובה היא להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק. המתווך חייב לדעת מה קורה עם כל נכס באזור העבודה שלו ותודות לתוכנה הדבר מתאפשר ללא מאמץ.

תוכנת התיווך מתעדכנת באופן שוטף במתרחש בשוק ובאופן אוטומטי. היא יכולה לתת למתווך מידע מה קורה עם הנכס שהוא מעוניין להראות ללקוחותיו ומה קורה עם נכסים אחרים בסביבתו. ככל שישנו יותר מידע ובזמינות גבוהה, כך המקצועיות של המתווך עולה ויותר עסקאות נסגרות בהצלחה.

תוכנה למשרדי תיווך שאוספת מידע באופן אוטומטי

התוכנה לוקחת את המידע מכל מאגרי הידע הקיימים. בין היתר היא מתחברת אל האתרים שמציגים נכסים למכירה ולהשכרה וכן מביאה מידע מתוך העיתונות המודפסת. תודות לתוכנה למשרדי התיווך אפשר לדעת מה קורה עם כל נכס, בזמן אמת ולקבל מידע אמין. בין היתר התוכנה מציגה את הסטטוס של כל נכס, לרבות עליית וירידת מחירים, מכירה, השכרה שנסגרה, העברת הנכס לבלעדיות ועוד.

תוכנה למשרדי תיווך נועדה להביא אלייך מידע אמין וללא מאמץ מצדך. כל מה שעלייך לעשות הוא להתחבר אל התוכנה, דרך המחשב או המכשיר הנייד שלך, וכל המידע הנחוץ לך יופיע על המסך. המידע, שמרוכז במקום אחד, מאפשר לך לא רק להיראות טוב יותר מול הלקוחות, אלא גם חוסך לך זמן מיותר של ריצות אל הנכסים שאינם רלוונטיים יותר, עבורך או עבור לקוחותייך.

תוכנה שנבנתה בהתאמה לעבודת התיווך

כל מתווך יודע כי הוא זקוק למידע, אך הוא זקוק למידע שנוח לקבל אותו ושיכול להיות מסונכרן עם הכלים השימושיים שלו. לשם כך נוצרה תוכנת תיווך אשר מתחברת ליומן האישי, לווייז (על מנת להגיע אל הנכס בקלות), היא מאפשרת לשלוח הודעות לקבוצת לקוחות, להתאים בין הנכס לבין הלקוחות הפוטנציאליים הנכונים לו וכל זאת במערכת נוחה לתפעול.