שום רכב יוקרתי שיוצא מהניילון, לא נשאר כפי שהוא. חובבי רכבי היוקרה מתעניינים גם במגוון של שיפורים לרכבי יוקרה, שהופכים כל רכב ליחיד ומיוחד. השיפורים עצמם הם מתוצרת מותגי רכבי היוקרה, אשר במשך השנים פיתחו אבזור ומערכות מיוחדים לרכבי היוקרה שלהם.

שיפורים של מותג אאודי

אם אתם מחזיקים ברכב אאודי, בוודאי אתם יודעים שיש בארץ עסק שהוא מתקין הבית של שיפורי אאודי, המותג הידוע בחדשנות ובטכנולוגיה המתקדמת שלו שבאים לידי ביטוי בכל דגם של רכב. ההתקנה של אביזרים ומערכות המהווים שיפורים לרכבי יוקרה נעשית לרכבים של קבוצת צ'מפיון: סיאט, פולקסווגן, אאודי וסקודה. המותג מציע פתרונות טכנולוגיים לרכבים וגם פתרונות שהנם תואמי מקור.

אפשר להתקין:

  • מצלמות דרך חכמות משוכללות.
  • מערכות ניווט און ליין ברמה גבוהה.
  • מצלמות רוורס לנסיעה בטוחה וחלקה.
  • מדיה אחורית מהמתקדמות הקיימות.
  • חיישני חנייה משובחים שימנעו שפשופים ויבטיחו כניסות ויציאות חלקות.
  • מערכות איתור מתקדמות
  • פתרונות תקשורת נוחים.
  • חלונות כהים בטכנולוגיית ננו.

שיפורים לרכבי יוקרה – מותג Porsche , Aston Mart ,  Ferrari

מותג Porsche הנו מותג ספורט מגרמניה מהמובילים בעולם. פורשה ישראל תחת מכשירי תנועה, הנו המותג הראשון של החברה המתקינה, לה ניסיון רב והיכרות עם כל האביזרים לרכבי היוקרה של המותג. חשוב לציין כי המתקינים בארץ, עברו הכשרה אצל היצרן העולמי, המאפשרת להם לתת לרכבים את הטיפול הטוב ביותר. המתקינים מציעים מגוון פתרונות ללקוחות המותג וכן מגוון מוצרים טכנולוגיים משוכללים כמו: מצלמות רוורס, מערכות ניווט און ליין, מערכות מדייה אחורית משובחות, חיישני חנייה, מערכות איתור, פתרונות תקשורת וכן חלונות כהים בשיטת ננו.

מותג    Aston Martin של היצרנית הבריטית, הנו אחד המותגים הכי נחשקים והוא מציע מערכות ניווט און ליין ומערכות איתור. גם מותג פררי האיטלקי מציע לבעלי רכבי פרארי בארץ אבזור מתקדם מתוצרת המותג האיטלקי.

רכבי יוקרה זה תענוג...

שיפורים לרכבי יוקרה חייבים להיות מתוצרת המותג עצמו, וגם דרך ושיטות התקנתם דורשים קבלת שירות מחברת אבזור רכבים שעברה השתלמות מיוחדת אצל מותג האם. יש תקנים, הנחיות והוראות מיוחדות כאשר מדובר בהתקנת שיפורים ואביזרים לרכבי יוקרה ואלה צריכים להיות תואמים לרמת הביצוע, הגימור וההנחיות של המותג. זה מה שעושה את ההבדל בין שיפורים לרכבים רגילים לבין רכבי יוקרה. פה מדובר לא רק על שיפורים מהמשוכללים והמתקדמים ביותר הקיימים, אלא בשם הטוב ובמוניטין של המותג ולכן לא כל עסק יכול לספק את השירות הזה. כאשר אתם זקוקים לשירות כזה, בררו טוב עם מי יש לכם עסק, תרתי משמע.