רעיון מספר 1 - פיקניק

במדינתנו הקטנה יש הרבה מקומות יפים שניתן להנות בהם מהנופים היפים הקיימים בארץ. יש כאן כמה אפשרויות - להשקיע כסף רק בקניית אוכל ולעשות על האש במרחב ציבורי או להשכיר מקום מסודר בסגנון צימר שיש בו בקתות, שולחנות וספסלים.

שימו לב שמעבר לאוכל, מוזיקה וחברה נחמדה לא יהיו יותר שום אטרקציות, לכן הדבר מאוד מגבש בין העובדים.

רעיון מספר 2 - מופע טלפתיה

כשאומרים את המילה טלפתיה, ישר נזכרים בליאור סושרד המפורסם, אך חוץ ממנו, במדינתנו קיימים עוד מספר מומחי טלפתיה שיכולים לתת את ה"שואו של הלייב" ולהשאיר את העובדים פעורי פה. אין ספק כי סוג כזה של ערב צוות לעובדים ייזכר להרבה זמן ויגרום לעובדים שלכם לדבר עליו שוב ושוב במהלך שבועות לאחר סיום המופע.

רעיון מספר 3 - פיינטבול

פיינטבול היא אטרקציה שהפכה להיות מאוד פופולרית בשנים האחרונות והרבה חברות בוחרות לפנק את העובדים שלהם במשחק פיינטבול.

למי שלא מכיר, מדובר על משחק אסטרטגי בו המשתתפים מתחלקים ל2 קבוצות ובאמצעות רובים מלאים בצבא יורים אחד על השני. הקבוצה שהמשתתפים שלה מלאים בסימני צבע הם הקבוצה שהפסידה.

רעיון מספר 4 - הופעה חיה

מאז ומתמיד הופעות חיות היו בעלי ביקוש רב גם בקרב הזמנות פרטיות לחתונות ואירועים שונים וגם כערבי צוות לעובדים. כל שעליכם לעשות הוא להשכיר מקום שיחיל את כל כמות העובדים (תלוי בגודל הצוות) ולהזמין זמר לבחירתכם. כמובן שעלות הזמר וזמינותו תלויה ברמת הפופולריות שלו באותו הרגע. אנחנו נמנע מלציין שמות, אך להשיג זמרים פופולריים במיוחד תהיה עבודה לא קלה כלל.

מה שבטוח, סוג זה של ערב צוות לעובדים הוא תמיד מהנה ומגבש בין העובדים על ידי האהבה למוסיקה.

רעיון מספר 5 - חדר בריחה

בשנתיים האחרונות חדרי בריחה הפכו לאטרקציה מאוד מבוקשת. לכל חדר יש תסריט משלו, החל מרוצח סדרתי שרוצה להרוג אתכם ועד לשוד בנק. בכל התסריטים העובדים מוצאים את עצמם נעולים בחדר (שימו לב שלכל חדר ניתן להכניס עד 4 עובדים) ועל מנת לצאת, עליהם לפתור חידות הקשורות לנושא החדר.

לפי סקרים שנערכו בקרב חברות רבות, ערב צוות לעובדים המוצלח ביותר כלל דווקא מופע טלפתיה.