כשאנחנו מתכוונים לערוך אירוע, ישנם שורה של דברים שאנחנו צריכים לבחור, דברים שבלעדיהם האירוע לא יכול להתקיים. אין ספק שאחד הספקים החשובים ביותר איתם נעבוד במהלך התכנון על האירוע וכן במהלך האירוע עצמו, היא חברת קייטרינג.

בין אם מדובר באירוע פרטי, עסקי, ציבורי או אירוע אחר, הרי שאנחנו לא יכולים שלא להזמין חברת קייטרינג לאירועים אשר תהיה אחראית על אספקת המזון לאורחים שלנו. כעת השאלה היא, כיצד אנחנו בוחרים את החברה הנכונה, כיצד אנחנו מחליטים עם מי לעבוד. הרי יש מגוון רחב של אופציות בשוק, ואנחנו צריכים לדעת מי החברה אשר יכולה לספק לנו את השירות הטוב ביותר, ברמה הגבוהה ביותר.

לפני שאנחנו נציג מכה נקודות לבחירת חברת קייטרינג לאירועים, צריך להדגיש, שחלק מהותי מתהליך הבחירה נובע מהקונספט של האירוע. אם מדובר באירוע קטן ואינטימי, מן הסתם אנחנו נזמין חברה שמתאימה לסוג כזה של אירועים, אם מדובר באירוע בוקר או להבדיל, אירוע ערב, אז מן הסתם אנחנו נצטרך להתאים את סוג הקייטרינג לסוג האירוע, אנחנו לא נוכל לבחור חברה שאיננה מסוגלת להכין תפריט לקונספט של האירוע, ולכן לפני שאנחנו בוחרים חברה, אנחנו מחליטים מה הקונספט שלו.

אז כיצד בוחרים חברת קייטרינג לאירועים

ראשית, אנחנו צריכים להחליט מה אנחנו מחפשים, לא רק מבחינת קונספט של אירוע, אלא מבחינת סגנון תפריט האם זה יהיה קייטרינג על האש או אולי חלבי, הכמות, אופי החברה, אופי ההגשה ועוד.

שנית, אנחנו צריכים לבחון המלצות וחוות דעת על חברות שונות, לקבל התרשמויות ממקורות שונים, בשביל שנוכל לדעת מי יכולה להתאים לאירוע כמו שלנו, על פי ניסיון העבר.

שלישית, אנחנו צריכים לשבת עם צוותים של חברות שונות ולבחון מה כל חברה מציעה לנו. הן בהקשר לבניית תפריט, סוג המנות, כמות המנות, עלויות ועוד.

ארבע,. חשוב שאנחנו נבחן, בעיניים שלנו, כיצד התפריט של החברה יכול להשתלב באירוע שלנו. זה לא יהיה נכון לבחור חברה מבלי שאנחנו נתייחס לשאלה, כיצד החברה יכולה להשתלב באירוע בצורה אופטימאלית.

חמש, חשוב שנבחן שאלות של לוגיסטיקה וחוזה, על מנת שנוודא שאכן זו החברה הנכונה עבורנו.

צילום pixabay