מדובר על תהייה שעולה בצורה טבעית, היות ולכולם ברור שהצלחת האירוע תלויה ב – 80% מהמקרים בסוג האוכל שמוגש במהלכו.

יכול להיות למשל, שיהיה מדובר על חתונה מושקעת בטירוף, הנערכת בגן אירועים יוקרתי ומעוצב, שמלת הכלה עולה כמו דירת גן ממוצעת באזור המרכז, הזוג הזמין זמר מפורסם להופיע באירוע ובכללי מדובר על חתונה המתוכננת עד הפרטים הקטנים ביותר. אבל, בני הזוג לא טרחו להשקיע יותר מידי בתחום האוכל, ובחרו להתפשר על חברת קייטרינג בינונית שאינה משקיעה יותר מידי במנות, אלא מסתפקת באוכל גנרי. כתוצאה מכך, כמעט כל אורח שיצא מהאירוע יזכור בעיקר את האכזבה הקולינארית שהוא נחל, ובקושי יזכור את הריהוט היוקרתי, השמלה האופנתית או המיקום המושלם של גן האירועים. לכן חשוב להקדיש את הזמן והמחשבה הדרושים, לצורך בחירת המנות המתאימות לאירוע שלכם, על מנת להבטיח לעצמכם אירוע מוצלח ואורחים מחייכים.

קייטרינג או מגשי אירוח – החלטה חשובה שיש לעשות

רוב האנשים שעומדים לפני תכנון של אירוע עסקי או אירוע פרטי, מזמינים באופן אוטומטי חברת קייטרינג כזו או אחרת. הסיבה לכך היא בעיקר הרגל וחוסר תשומת לב, אך למעשה ניתן לראות בשנים האחרונות את הפופולאריות ההולכת וגדלה של מגשי האירוח. ניתן לראות היום מגשי אירוח המוגשים בחתונות גדולות או קטנות, מסיבות גיוס או מסיבות רווקים למשל, אירועים עסקיים כגון כנסים מקצועיים או השקות חגיגיות וכדומה. לא מעט חברות גדולות למשל, בוחרות לפנק את העובדים שלהם בכמה מגשי אירוח מושקעים בזמן של ישיבת צוות ארוכה, או לחילופין כחלק מערב חברה או מהרמת כוסית לכבוד סיוט פרויקט חשוב. ניתן למצוא היום בשוק מגוון עצום של מגשי אירוח שונים ומגוונים, אשר יכולים להתאים לכל אירוע ולכל סיטואציה. החוכמה היא להתאים את המגש המתאים לאופי של האורחים ולסוג של האירוע. כמו כן, חשוב במיוחד לגוון בין מספר מגשים שונים, כדי שכל האורחים יוכלו ליהנות ממנות טעימות ומוקפדות, בהתאם לטעם האישי שלהם.

כל היתרונות של מגשי אירוח

מגשי אירוח מעוצבים ומוקפדים יכולים ללא שום ספק לשדרג את האירוע שלכם ולקחת אותו צעד אחד קדימה. החוכמה היא לעבוד עם חברה מקצועית ואיכותית, המתמחה בתחום מגשי האירוח ותוכל לספק לכם מגשים איכותיים ומקוריים המלאים בכל טוב. ברוב הפעמים הזמנה של מספר מגשי אירוח תהיה זולה משמעותית מאשר הזמנה של שירותי קייטרינג, היות ואין צורך להזמין עובדים שיגישו את האוכל, יסדרו את הכלים ובסוף יתעסקו בשטיפות וניקיונות. מגשי האירוח מגיעים בכלים חד פעמיים, בעלי מראה יוקרתי ואלגנטי. המנות השונות מסודרות בכל מגש בצורה מאוד מוקפדת, כך שצורת ההגשה תהיה מפתה לא פחות מהמנה עצמה. מומלץ להזמין מספר מגשים, כדי להבטיח מנות צבעוניות ומגוונות.