מן הסתם, אם יש לכם סורק ביתי פשוט, אתם כבר יודעים שסריקת תמונות היא אפשרית גם ברמה הביתית, אבל מה שאתם באמת מחפשים היא טכניקה להמיר כמות גדולה, לעיתים אלפים, של תמונות מודפסות, אותן אתם רוצים להעביר למדיה דיגיטלית. במקרה כזה, אתם בהחלט לא רוצים להיכנס לפרוצדורה הסיזיפית של סריקת תמונות ביתית, שיכולה לקחת לכם שבועות וחודשים שלמים. מה שאתם לא בטוחים הוא, האם אפשר לעבור פרוצדורה דומה גם לצורך סריקת שקופיות, שסריקתן באמצעות סורק ביתי היא חסרת משמעות ולא תאפשר יצירה של תמונה אמיתית בצבעים אמיתיים.

סריקה אוטומטית ומהירה באיכות מקסימלית

ובכן, סריקת תמונות וכך גם סריקת שקופיות, הם שירותים מקצועיים המוצעים על ידי חברת זיכרון צילומי ועוד. שירותים אלה מבוססים על טכנולוגיות סריקה מתקדמות, המאפשרות סריקה מהירה של מאות תמונות ושקופיות בשעה, מה שהופך את התהליך של סריקת אלפי תמונות לתהליך פשוט וקל שנעשה ברובו בצורה אוטומטית לחלוטין. מכשור זה מאפשר לכם לסרוק את כל התמונות שברשותכם לכדי מדיה דיגיטלית אותה תוכלו לאחסן על גבי דיסק אופטי או דיסק און קי, להכין לעצמכם מספר עותקים, ולהבטיח שהזיכרונות שלכם נשמרים גם לדורות הבאים, ושתוכלו להעלות אותם בכל מפגש משפחתי על גבי מסך המחשב או הטלוויזיה.

האתגר הייחודי של סריקת שקופיות ישנות

יחד עם זאת, ובמיוחד כאשר מדובר בשירות סריקת שקופיות, אתם בהחלט רוצים לוודא שאתם בוחרים את איש המקצוע המתאים, שיודע לבצע את הפעולה בצורה המקצועית ביותר, תוך הבטחת איכות תמונה מקסימלית ורמת מהימנות מושלמת בסריקת כל השקופיות. מטבען, שקופיות הן ישנות נושנות, והרבה פעמים מכוסות בשכבות אבק שמכסות את הדמויות המופיעות בהן ואף פוגעות באיכות התמונה. גורם מקצועי המתמחה בתחום של סריקת שקופיות, ידע לבצע ניקוי מקצועי של השקופיות והכנה שלהן לקראת פעולת הסריקה, על מנת להבטיח שכל שקופית תומר לתמונה באיכות גבוהה, גם בסטנדרטים של היום.

סריקה מקצועית מבלי לצאת מהבית

את ההמרה תוכלו לבצע בחנויות צילום המציעות את השירות, ואין הרבה כאלה, או דרך חברות המפעילות אתרים שמאפשרים לכם לבצע את כל התהליך מבלי לצאת מהבית. תוכלו לשלוח את התמונות והשקופיות באמצעות שליח, ולקבל אותן בחזרה אל ביתכם יחד עם מדיה דיגיטלית שמכילה בתוכה את כל התמונות והשקופיות הסרוקות, באמצעות שליח או בדואר. והמחירים? לעומת הערך שאתם מקבלים, כדאיים לגמרי.