צילום: אסף לב

בכירי טיב טעם בראשות חגי שלום מנכ"ל הקבוצה חגגו  ביום חמישי האחרון (1.4) את השקתו של הסניף השני שנפתח במודיעין. הסניף החדש, בקונספט סניף עירוני (IN THE CITY ), ממוקם בקומת הכניסה של קניון עזריאלי מודיעין.

האירוע כלל קוקטייל חגיגי, טקס קביעת מזוזה וגזירת סרט עם מוזמנים,  בניהם: בכירי טיב טעם, ספקים וחברי מועדון.

חגי שלום, מנכ"ל ובעל השליטה בטיב טעם אמר: "בעקבות הביקוש החלטנו לפתוח סניף נוסף בעיר מודיעין המצטרף  לסניף הראשון הממוקם במתחם ישפרו סנטר, ובכך להקל על קהל לקוחותינו. השקענו בפתיחת הסניף החדש כ- 2.5  מיליון₪, סיפר והוסיף: "הסניף החדש יהיה פתוח  גם בשבתות וחגים ולרגל הפתיחה ייערכו מבצעים והנחות מיוחדות".  עוד ציין חגי שלום כי: "טיב טעם בתנופה,  לאחרונה השקנו  סניף ברחוב איינשטיין בתל אביב  והרשת צפוייה  לפתוח במהלך השנה הקרובה עוד 3 סניפים נוספים: בגבעתיים, פתח תקוה והוד השרון.

צביקה רוזנטל, מנכ"ל קניון עזריאלי מודיעין חתם את האירוע ואמר: "אנו שמחים וגאים להשיק את הסניף של טיב טעם בקניון ומברכים על כך. פתיחת הסניף החדש מייצגת את הרצון שלנו להמשיך לשדרג את מגוון העסקים ומתן השירותים השונים עבור הקהל, ומדגישה את היתרון היחסי שלנו כקניון מוביל באזור לטובת יצירת תמהיל נכון ואיכותי המשרת את צורכי הקהילה".

סניף טיב טעם החדש יכלול מחלקות טריות כמו קצביה, מעדניית גבינות ונקניקים, ירקות ופירות, בית מאפה, מכולת, מקרר מצוננים, מוצרים קפואים, מחלקת יין ואלכוהול ועוד.