סביר להניח שאין אדם שלא שמע, קרא או אפילו נכח בסדנאות שמיועדות לניקוי רעלים. לא מעט אנשים תומכים בתהליך שכזה ונוהגים לבצע אותו מעת לעת. יש הרבה אנשים ששומעים על כך ומכירים את הנושא ומתקשים להבין מדוע אנשים מוכנים לעבור את זה.

כמו שאנחנו יודעים, סדנאות ניקוי רעלים מיועדות לאנשים שרוצים לנקות את הגוף שלהם מכל החומרים ומרכיבי המזון שהם צרכו במשך שנים רבות. זה נכון לגבי אוכל לא בריא או לגבי דברים אחרים. בצורה כזו הם מנקים את עצמם לגמרי, ואז הם יכולים לעבוד על מערכת גוף נקייה, כלומר מבחינתם זה כאילו הם מתחילים מאפס.

סדנת ניקוי רעלים לא מתאימה לכולם. לא כל אחד רוצה ויכול להתנקות, לא כל אחד מוכן לוותר על תענוגות שונות, ומן הסתם, לא כל אחד יכול להשקיע מזמנו או מכספו לשם כך. מדובר על תהליך לא פשוט, למרות שהתוצאות שלו יכולות להיות טובות, הן יכולות להיות אידיאליות לאנשים רבים, בוודאי אם מדובר באנשים שבמשך שנים צרכו מזון מסוים ורוצים להתנקות ממנו, או לאנשים שמעוניינים לעבור שינוי פיזי מסוים. הם יכולים להתחיל בתהליך של ניקוי ולהמשיך משם.

לפני שנסביר מה הן אותן סדנאות ניקוי רעלים, צריך לומר, רק אנשים שלמדו את התחום והוכשרו בו, יכולים להעביר סדנאות כאלה, יתרה מזו, רק אנשים שמכירים את הנושא היטב, והבינו במה מדובר, יכולים לעבור אותו. מן הסתם, הם יעברו אבחונים מתאימים ורק אם הם ימצאו בריאים לגמרי, אז הם יקבלו את האישור לעבור את הסדנה. המטרה היא לא לסכן אותם מבחינה בריאותית.

מה זה בעצם סדנאות ניקוי רעלים?

המשמעות של סדנאות אלו, זה לנקות את הגוף שלנו. לשם כך מבצעים פעולות שונות, פיזיולוגיות בשביל לנקות את כל הגוף ממה שיש בו, הכוונה כמובן לחומרי מזון שנשארו בתוך הגוף, ובשלב הבא, דואגים פשוט לעבור ולצרוך אוכל בריא, ירקות, על מנת שיהיה ניתן לנקות את הגוף ממה שנשאר בו.

כך גם מנקים אותו, אך גם מרוויחים עוד דבר וזה שינוי תודעתי, שינוי תזונתי, ולמעשה, יוצרים תפריט חדש על בסיסו עובדים מעכשיו והלאה. כמובן שהשינוי אמור להיות הדרגתי, הוא אמור להתבצע בהתאם לשינויים פיזיולוגיים ואחרים, ומותאם למה שהאדם צריך, בהתאם למצבו הפיזי. הרעיון שבסופו של דבר הוא ישתמש אך ורק בתפריט בריא.