בסוף השבוע הקרוב יתקיים יריד הדירות הגדול של מודיעין והסביבה, ויספק לכם את כל הסיבות למה לקנות דירה דווקא עכשיו. פריסת תשלומים, משכנתא חכמה, דירות החל ממיליון שקלים ועוד...והכל מרוכז במקום אחד למשך יומיים.

אנשים רבים מתלבטים האם כדאי לקנות דירה חדשה או להשכיר ? מתי זה הזמן לקנות דירה? האם כדאי לקנות עכשיו או לחכות? בשנים האחרונות עלו מחירי הדירות בישראל בצורה משמעותית  וכרגע אין שום הבטחה שתהיה הורדת מחירים. לא ידוע אם המחירים ימשיכו לעלות גם בעתיד, כיוון שלא ניתן לחזות את התנהגות המשק, יש סיכוי גדול שמגמה זו תימשך בעליה ואז  זה יוכיח שרכישת דירה היא השקעה משתלמת, למרות זאת  עדיין באזור מודיעין ניתן למצוא דירות במחירים שפויים.

היריד, אשר יתקיים בסופ"ש הקרוב (12.10-13.10) ירכז את כל הפרויקטים והקבלנים הגדולים של אזור מודיעין והסביבה., זוהי הזדמנות בה תוכלו להגיע ולקבל את כל הטיפים, איך לקנות דירה  ללא טעויות. ביריד יוצגו  כל הפרויקטים באזור מודיעין והסביבה. אזור המציע היום מגוון רחב של דירות לצד תרבות, חינוך ותעסוקה.

ביריד יוצגו דירות אשר יאפשרו לזוגות לרכוש דירה חדשה בסטנדרטים גבוהים אצל הקבלנים הגדולים ביותר במשק הישראלי.

אודליה דדון מפיקת היריד  מסבירה:

 "אנחנו מקיימים שוב את יריד הנדל"ן הגדול של מודיעין, בשל הביקוש הרב בקרב זוגות צעירים ומשפרי דיור, המבקשים לקבל מענה, למגוון צרכים ולדעת איך באמת לרכוש דירה בצורה חכמה. ביריד הכל נמצא תחת קורת גג אחת, יש מענה לכל השאלות, ביריד תקבלו תשובות איך לקחת משכנתא לגבי הממדים, כיצד ניתן לרכוש, באיזה תנאים, איפה מומלץ  ועוד. היריד מציע מגוון רחב של דירות שכבר מוכנות לרכישה מיידיתללא צורך בהמתנהביריד תמצאו דירות החל מ -4 חדרים ועד לדירות יוקרה ופנטהאוזים אצל הקבלנים הטובים ביותר."

במסגרת היריד ייהנו הרוכשים ממגוון הרצאות של בנק טפחות, המנטור רימון חייט בנושא מה ההבדל בין רכישה מקבלן לבין פרויקט למשתכן כל התשובות ממומחה הנד"לן של ישראל. הרוכשים יקבלו הזדמנות  למחירים ותנאי מימון ייחודים.

במסגרת היריד יוצעו למכירה עשרות דירות במחירים אטרקטיביים בפרויקטים שונים של אזור מודיעין.

האירוע יתקיים במתחם האירועים "הבריאה", רחוב החרט 40, ישפרו סנטר, מודיעין.   ביום שישי, ה 12.10.18, בין  השעות 9:00-13:00 ובמוצ"ש, 13.10.18, בין השעות 19:30- 23:00.

להרשמה לחצו כאן