אנשים רבים מתלבטים האם כדאי לקנות דירה חדשה או לשכור? מתי זה הזמן לקנות דירה? האם כדאי לקנות עכשיו או לחכות?

בשנים האחרונות עלו מחירי הדירות בישראל בצורה משמעותית  וכרגע אין שום הבטחה שתהיה הורדת מחירים. לא ידוע אם המחירים ימשיכו לעלות גם בעתיד, כיוון שלא ניתן לחזות את התנהגות המשק, יש סיכוי גדול שמגמה זו תימשך בעליה  ואז  זה יוכיח שרכישת דירה היא השקעה משתלמת.

היריד, אשר יתקיים בסופ"ש הקרוב (12-13/10/2018) ירכז את כל הפרויקטים והקבלנים הגדולים והמובילים בארץ.  זוהי הזדמנות בה תוכלו להגיע ולקבל את כל הטיפים, איך לקנות דירה  ללא טעויות. ביריד יוצגו  כל הפרויקטים באזור מודיעין  והסביבה. אזור המציע היום מגוון רחב של דירות לצד  תרבות, חינוך ותעסוקה.

ביריד יוצגו דירות אשר יאפשרו לזוגות לרכוש דירה חדשה בסטנדרטים גבוהים אצל הקבלנים הגדולים ביותר במשק הישראלי.

אודליה דדון מפיקת היריד  מסבירה:

 " אנחנו מקיימים לראשונה  את יריד הנדל"ן הגדול של מודיעין והסביבה בשל הביקוש הרב בקרב זוגות צעירים ומשפרי דיור, המבקשים לקבל מענה, למגוון צרכים ולדעת איך באמת לרכוש דירה בצורה חכמה. ביריד הכל נמצא תחת קורת גג אחת , יש מענה לכל השאלות.  ביריד תמצאו דירות החל מ -4 חדרים ועד לדירות יוקרה ופנטהאוזים אצל הקבלנים הטובים ביותר".

במסגרת היריד ייהנו הרוכשים מהזדמנות  למחירים ותנאי מימון ייחודים בלעדי ליריד .

במסגרת היריד יוצעו למכירה עשרות דירות במחירים אטרקטיביים בפרויקטים שונים של אזור מודיעין והסביבה כגון: שכונת נופים ,שכונת הציפורים , מע"ר, גבעת הפרחים, שוהם,ישוב נעלה ועוד.

האירוע יתקיים באולמי הבריאה, רחוב החרט 40, ישפרו סנטר, מודיעין.  בימים - 12-13/10/2018  בשישי בין השעות 9:00-13:00 ובמוצ"ש בין השעות 19:30-23:00. חניה וכניסה חופשית במקום .

להרשמה לחצו כאן