בבחירת מעקות חשוב מאוד לשים לב כי המעקה עומד בכל התקנים המחמירים ביותר כך תוכלו להבטיח את הבטיחות שלכם. קיים מעקות תקן הן במרפסות והן במדרגות, וכיום החוק מחייב בכל מקום שיש בו הבדלי גובה במפלסים להתקין מעקה. כמובן שעליכם לבחור בחברת מעקות אשר תדאג להתקין לכם את המעקה על פי התקן הקיים, כך שלא תופתעו בסופו של תהליך ותגלו כי המעקה איננו עומד באף אחד מהתקנים. על פי מעקות תקן נקבע כי המעקה חייב להתנשא לגובה של 105 ס"מ. במדרגות מנגד גובה המעקה יכול להגיע לגובה של 95 ס"מ והוא עדיין יחשב כמעקה תקין. כך שאם יש לכם ספקות בנוגע לתקינות המעקה המותקן אצלכם מוטב שתבדקו את גובהו על מנת להיות בטוחים כי הוא עומד בכל הסטנדרטים.

חשוב לציין שאני ממליץ כאן על שתי מסגריות מצוינות שעמדות בתקן ישראלי בהתקנת יצור של מעקות ברזל

מסגריה ולקס ו- מסגריה טופ מטל

 

מעקות תקן – תפנו רק לחברה מנוסה!

על מנת לקבל מעקות תקן חשוב מאוד לפנות אל חברה מנוסה אשר נמצאת בתחום כבר שנים רבות. רק חברות מנוסות ומיומנות יוכלו להבטיח לכם שילוב של מחירים אידאליים והתקנת מעקות ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על כל התקנים והאלמנטים הקטנים הקשורים לביטחון שלכם. מעקות תקן זה לא משחק ילדים, ואסור להקל ראש בתהליך בחירת החברה שתספק לכם את השירות והבטיחות הגבוהה ביותר. אצלנו תוכלו למצוא את אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום המעקות, ומנגד תמצאו גם מחירים טובים אשר יסירו את כל סימני השאלה מהמחשבות שלכם.

מעקות תקן – האם זה אמור לעלות יותר?

בכלל לא! מעקות תקן הן הבסיס שעליו אתם חייבים להתעקש. אם מציעים לכם מעקות פשוטים שאינם עומדים בתקנים על מנת להוזיל במחיר עליכם לסרב בתוקף. מעקה אמור לשרת את הבטיחות שלכם ולגרום לכם להרגיש בטוחים כאשר אתם משתמשים בו. אם תקלו ראש בבחירת המעקות או בבחירת החברה שתספק לכם את השירות הנ"ל תוכלו למצוא את עצמכם מסכנים את חייכם ואת החיים של הסובבים אתכם. תזכרו כי מעקות לבית או למשרד רוכשים רק אצל חברה מנוסה ומקצועית בתחום!