זה נשמע מפתיע, אבל עד היום לא היה באזור שלנו אולם תצוגה ומכירה של קיה. מותג הרכב שהלך וצבר תאוצה והגיע למקומות הראשונים במכירות בישראל, לא היה זמין לתושבים באזור מודיעין, שוהם, רמלה, לוד ובית שמש ברדיוס של למעלה מ-40 ק"מ.

מי מאיתנו שביקש לקנות קיה חדשה נאלץ להגיע לירושלים או לתל אביב כדי לראות, לחוות, לקחת לנסיעת מבחן ולקנות.
"כשהחלטנו לפתוח אולם תצוגה ומכירה של קיה, היה ברור לנו שאזור מודיעין ושוהם הוא המקום הנכון לנו" מסבירה אושרת מורד, מנהלת אולם התצוגה החדש במודיעין בצומת שילת. "יש כאן קהל שיש לו צורך אמיתי, גומע מרחקים, כי רבים נוסעים לערים הגדולות לצורך עבודה ולכן זקוקים לרכבים בטיחותיים, יציבים על הכביש, שמעניקים להם חוויית נסיעה ונוחות – וזה בדיוק מה שיש לקיה להציע." מוסיפה אושרת מורד.

אולם התצוגה והמכירה של קיה נפתח לפני כחודש בצומת שילת ובו מוצגים כל דגמי קיה החדשים למכירה. ניתן לקחת את הרכב לנסיעת מבחן בתיאום מראש ולקבל תנאי מימון אטרקטיביים, לבצע טרייד אין לרכב ולקבל הטבות ייחודיות.

מותג קיה מציע את דגמי הרכבים המבוקשים בעולם וגם בישראל כדוגמת: רכב הפנאי ההיברידי, קיה נירו, ואם כבר חשובה לכם הסביבה קיה אופטימה ההיברידית "ירוקה" ומפנקת. יש גם את רכב השטח שאיתו ניתן להגיע לכל מקום, קיה סורנטו ועוד. אין ספק שהישראלים אוהבים במיוחד את הקיה ספורטאז' ועכשיו הגיעה הספורטאז' אורבן טופ עם גג פנורמי נפתח גם במנוע 1,600. אם אתם מחפשים רכב מיני – אז קיה הצליחה להביא את המיני הנמכרת ביותר בישראל, שהפתיעה בביצועים וגם בעיצוב - קיה פיקנטו, שבימים אלה מציגה את הפיקנטו GT המשודרגת, ספורטיבית ומעוצבת. באולם התצוגה והמכירה במודיעין מספרים לנו כי בקרוב מאד יגיעו 2 דגמי קיה חדשים ומיוחדים.

מבצעים מיוחדים לחברי מועדון "חבר"

"אני שמחה לספר שקיה ישראל יצאה במבצע לחברי מועדון "חבר" ומעניקה הנחות משמעותיות לרוכשים את דגמי קיה בחודש מאי." מספרת אושרת,  "אני חושבת שדווקא באזור שלנו, מודיעין והסביבה ושוהם, בו מתגוררים עובדי ופורשי הצבא ומערכת הביטחון, זו בשורה משמחת, כי עכשיו הם יוכלו להנות ממבצעים מדהימים קרוב לבית, בלי להתאמץ בכלל." בקיה מודיעין השקיעו באולם תצוגה חדשני בו ניתן להתרשם ממגוון רחב של דגמי קיה החדשים ואף לקחת את הרכב לנסיעת מבחן ומבטיחים לנו חוויית שירות ברמה אחרת. אז אם אתם מחפשים לקנות רכב חדש ואתם רוצים לפרגן לעסק חדש באזור, תנו קפיצה לאולם התצוגה והמכירה החדש של קיה הממוקם במרכז המסחרי בצומת שילת.

לפרטים נוספים - אולם תצוגה ומכירה קיה מודיעין