ההכנות לקראת חתונה רבות ומגוונות ולעתים גם מתישות, ובלא מעט מקרים דווקא החלטות חשובות באמת עלולות להתקבל ללא מחשבה מעמיקה וללא בדיקות יסודיות. בפרט מומלץ לא לבחור די ג'יי לחתונה בלי לבדוק טוב טוב מה הוא מציע ובעיקר להשוות בין מספר אפשרויות. כדאי לזכור: ללוקיישן של כל חתונה יש חשיבות מבחינת האווירה, אבל בסופו של דבר רוב המקומות די דומים זה לזה. גם מבחינת האוכל הדמיון רב (מה גם שיותר ויותר בני אדם מעדיפים לאכול פחות גם באירועים, מקפידים על הבריאות ומוציאים מהתפריט סוגי מאכלים שונים) – כך שבסופו של דבר המוסיקה היא המפתח העיקרי להצלחת האירוע שלכם.

כדי לבחור נכון את הדי ג'יי שיהפוך את היום הכי שמח בחיים שלכם לעוד יותר שמח, ואת האירוע הכי מרגש בחיים לעוד יותר מרגש, חשוב לשים לב לפרטים הבאים:

קשב לרצונות שלכם

לכל די ג'יי שמציע את שירותיו לחתנים וכלות יש מן הסתם ידע מוסיקלי רחב היקף והיכרות עם אינספור שירים שמתאימים בדיוק לחתונה שלכם – אבל במקביל כדאי לזכור שהחתונה שלכם היא החתונה שלכם, ואם תמיד חלמתם שבחתונה שלכם ינוגן למשל "crazy love" – כדאי שהדי ג'יי ידאג לשלב את השיר הזה בפלייליסט (וגם יעזור לכם לבחור את הגרסה שהכי מתאימה לאופי האירוע – זו של בוב דילן ו-ואן מוריסון או זו של רד בנד ומרינה מקסימיליאן). הקשב לרצונות של החתן והכלה חייב לבוא לידי ביטוי גם מבחינת קבלת בקשות במהלך האירוע מהאורחים השונים – זכותכם לקבוע מי יכול לבקש מהדי ג'יי שירים ומי לא.

למה כדאי לראות די ג'יי לחתונה בזמן אמת?

המלצה נוספת, במידה ואתם מחפשים די ג'יי לחתונה, היא לבדוק את אותו די ג'יי לחתונה שאתם שוקלים לשכור את שירותיו בזמן אמת, כלומר באירוע אחר ורצוי חתונה. כך תוכלו להתרשם ממנו ישירות ובאופן בלתי אמצעי – גם לגבי השליטה באירוע, החיבור לאורחים והמקצועיות, ולא "רק" מבחינת הבקיאות המוסיקלית והקשב אליכם.

פנייה לקהל מגוון

ברוב החתונות האורחים מרכיבים פסיפס מגוון במיוחד, ועל כן מומלץ לבחור די ג'יי לחתונה שיודע לשמח את כולם כולל כולם, ויוודא שכל האורחים שלכם נהנים מהחגיגה.

פרטים חשובים נוספים

גיבוש הפסקול המוסיקלי לאירוע הכי חשוב בחיים שלכם הוא אחת המטלות היותר כיפיות במסגרת ארגון החתונה. יחד עם זאת במקביל חשוב לשים לב גם לפרטים טכניים – למשל איכות הציוד שהדי ג'יי מביא איתו (כולל גיבוי אם חלילה מתרחשת תקלה טכנית), שעות העבודה שלו לאורך האירוע ועוד דגש חשוב הוא הגיבוי לדי ג'יי עצמו, שכמו כל אדם עלול להיות חולה דווקא ביום שלכם. לעתים תוכלו לבחור גם את המחליף, וזהו כמובן יתרון משמעותי. לפרטים נוספים מוזמנים לפנות אל Caliente, החברה המובילה בתחום שירותי המוזיקה לאירועים בישראל.