ל-YouTube יש יותר ממיליארד משתמשים - מדובר בכמעט שליש מאלה המשתמשים באינטרנט. האתר עבר לוקליזציה עבור קהלים ב-88 מדינות והתוכן שלו מכסה 76 שפות שונות. מדי יום יש ב-YouTube יותר ממיליארד שעות צפייה בסרטונים. וזה רק אתר וידאו אחד.

וידאו הוא מדיום חשוב ביותר באמצעותו חברות מתקשרות עם הלקוחות שלהם, הלקוחות הפוטנציאליים שלהם, צוותי העובדים שלהם ועוד. שירותי תרגום וידאו מאפשרים לחברות להרחיב את טווח ההגעה לקהלים בחו"ל.

תרגום וידאו לצורך שיווק ופרסום הוא דוגמה מצוינת. עסקים מובילים רבים משתמשים בסרטונים (בצורת פרסומות) למטרות שיווקיות. אלה הם בדרך כלל יקרים וצורכים זמן רב, לכן ככל שחברות משתמשות בהם יותר, יותר טוב. שימוש בשירות תרגום מקצועי פירושו שניתן להשתמש בתוכן במספר מדינות, ובכך לספק לחברה ערך רב יותר להשקעה שלה ביצירת הסרטון.

העלאת המודעות למותג נופלת גם בקטגוריה זו. גם במקומות בהם חברה אינה מפרסמת מוצר מסוים, היא יכולה להגיע ללקוחות חדשים ולקוחות קיימים באמצעות מדיום הווידאו על מנת לשפר את המותג שלה ולהכתיב אותו.

לסרטונים יש שימושים מעשיים רבים גם. יצרנים מסוימים משתמשים בסרטונים על מנת להסביר כיצד המוצרים שלהם פועלים ומראים את היתרונות שלהם. חברות אחרות מספקות סרטונים אינפורמטיביים לטובת הלקוחות שלהם וכדי להעלות את הפרופיל שלהם. שוב, העלות והזמן המושקעים בהכנת הווידאו עשויים להיות בעלי ערך גדול יותר אם המשמעות של השקעה קטנה בתרגום היא שהווידאו ישמש בהמשך ככלי להתחבר לקהל רחב יותר.

בעוד תקשוב מרחוק ועבודה מהבית נעשים פופולריים יותר ויותר ברחבי העולם, חברות רבות מגלות גם את השימוש בווידאו על מנת להתחבר לצוותים מפוזרים גיאוגרפית. בעוד איגרת מידע של החברה יכולה להיות דרך שימושית לספק מידע, סביר להניח שתהיה לה פחות השפעה מאשר סרטון עדכונים ישירות מן המנכ"ל, הנמסר בשפה המקומית של כל צוות עובדים.

האופן שבו הנכם משתמשים בסרטונים יהיה תלוי במהות החברה שלכם, מה אתם מייצרים ואיך ברצונכם לגייס את צוות העובדים שלכם, את הלקוחות ואת הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. בכל דרך שתבחרו להשתמש בסרטונים, ודאו כי אתם מקבלים ערך מקסימלי מתוך עלויות הייצור שלכם על ידי התחברות לקהלים רחבים יותר באמצעות כוחו של תרגום וידאו!

לפרטים נוספים צרו קשר עם טומדס, או היכנסו ישירות לדף תרגום וידאו שלנו על מנת לקבל לוח זמנים והצעת מחיר לתרגום שלכם.

צילום pixabay