ההחלטה על חבישת פאה יכולה להתקבל מסיבות שונות וממניעים שונים, החל משיקולים דתיים וכלה בשיקולים אסתטיים. יחד עם זאת, פרט אולי לנשים חרדיות שנחשבות ללקוחות הטובות ביותר של ענף הפאות, תחום הפאות הרפואיות הוא התחום הגדול ביותר בעולם זה, שסביבו מתקבלות מרבית ההחלטות לחבוש פאה. פאות אלה נקראות פאות רפואיות, לא בגלל שיש להן סגולות רפואיות או שהן מיועדות לסייע בתהליך ריפוי כלשהו, אלא מכיוון שההחלטה על חבישתן מתקבלת על רקע רפואי כלשהו, שיכול לנוע החל משיער דליל, דרך נשירת שיער אינטנסיבית ואפילו התקרחות נשים וכלה באובדן שיער בגין טיפולים רפואיים כדוגמת טיפולי כימותרפיה לחולי סרטן.

פאות איכותיות שמספקות את התנאים הטובים ביותר לעור הקרקפת

ההבנה מדוע נקראות פאות רפואיות כפי שהן נקראות היא קריטית לכל מי שמקבלת המלצה על רכישת פאה רפואית. חשוב מאוד שלא ליפול למלכודות ולהגיע אל משימת הבחירה וההתאמה של הפאה, מבלי לפתח ציפיות על יכולתה של הפאה לסייע בתהליך ריפוי כלשהו, גם לא של דלילות שיער. אחרי שאמרנו את זה, ישנו מצב אחד בו פאות רפואיות מיועדות להתמודד באופן ישיר עם בעיה רפואית, וזאת כאשר הלקוחה סובלת מרגישות מסוימת בעור, רגישות המחייבת אותה לבחור בפאה בעלת מאפיינים ספציפיים שהופכים אותה לפאה רפואית. כך למשל, נשים שסובלות מאסטמה של העור, עלולות לסבול מגרד וזיעה מרובה בחבישת פאות זולות ופשוטות. נשים אחרות עלולות לסבול מפריחה וגרד בגלל הסביבה האטומה שנוצרת בין הקרקפת ובין פאה שאינה "נושמת".

לא כדאי להתפשר על פאה לא מותאמת

תהיה הסיבה אשר תהיה, ההחלטה לפנות לקטגוריה של פאות רפואיות היא תמיד החלטה שנובעת מהרצון להבטיח שהפאה עשויה מחומרים איכותיים ובנויה בצורה אופטימלית, שמיועדת להבטיח את התנאים הטובים ביותר לעור הקרקפת. בהתאם לכך, כאשר את פונה למשימה של בחירת פאה רפואית, חשוב מאוד שאיש המכירות ידע להסביר לך בדיוק מה הופך את הפאות שהוא מציע לך לפאות רפואיות, ואולי אף יוכל להמחיש לך את ההבדלים אל מול פאות אחרות. שימי לב לכך, שפאות רפואיות יכולות לעלות הרבה יותר מפאות סינטטיות, אך אם את זקוקה לפאה רפואית כזאת, חוויית החבישה שלה תתגלה לך כשווה כל שקל. אפשר בהחלט להתפשר בתוך הקטגוריה של פאות רפואיות, אך אם את זקוקה לפאה איכותית, נושמת, אסתטית ונעימה למגע, אל תתפשרי על ההתמקדות בקטגוריית פאות רפואיות בלבד.

להזמנת פאות רפואיות בפאות רמי: https://www.ramiwigs.co.il/products/medical-wigs/