לא רחוקים הימים בהם הדפסות היו נפוצות רק על חולצות. מהרגע שבו התחילו לעבוד עם הטכנולוגיה ועד היום, עברו המון מים בנהר עם המון הדפסים שלא מודפסים רק על חולצות. כיום, ענף ההדפסות חולש על אביזרים נוספים: תיקים, כובעים, מצעים ואפילו על סינרים. נדמה כי עולם הקולינאריה נמצא בתור הזהב שלו, וקטנים וגדולים כאחד מגלים חיבה ועניין בבישול, חומרי גלם ואוכל טוב. כך, עלו חוגים רבים המיועדים לילדים ומתעסקים בבישול, ואפילו ימי חברה וגיבוש במסגרת מקומות העבודה מתבססים כולם על האהבה לבישול ולמטבח. מה מעניקים למשתתפים במתנה? צדקתם! כיתוב על סינר מדליק!

הדפסה על סינר כמתנה לבן הזוג

בן או בת הזוג שלכם החליט להתחיל ליצור במטבח והוא מלהטט בין מחבתות ובין סירים? הפעם תוכלו להעניק לו מתנה מדליקה! כידוע, במטבח לובשים סינר על מנת להפוך את מלאכת הבישול לקלה ונקיה יותר, אך הפעם תוכלו לעשות זאת עם סינרים מודפסים. על מה באמת מדובר? ההדפסים הופכים את הסינרים לאישיים יותר, ולכאלו שאפשר לשלב בהם כיתובים מדליקים המשלבים הומור, מסר אישי והמון חיבה. לצד הכיתובים השונים, הרי שניתן גם להדפיס תמונה, כך שהסינר הופך לחזותי ומרשים אפילו יותר. אילו כיתובים תוכלו לשלב? "הטבח הזה הוא רק שלי", "ארוחת הערב כבר מוכנה", ועוד המון כיתובים לבחירתכם.

מתנה נפלא ליום הגיבוש המחלקתי

הדפסה על סינרים לא שמישה רק בעת שמדובר על מתנה אישית המוענקת בין בני זוג, אלא גם על מתנה המוענקת לעובדים היקרים לכם בעת שאתם עורכים להם יום גיבוש וכייף. המטרה בימי הגיבוש היא להעניק לעובדים יציאה מהשגרה, וכזו שתלכד ותחבר ביניהם – מה שלא תמיד מצליח ביום העבודה הקדחתני. אם יש אהבה המשותפת לרבים היא האהבה לאוכל, כך שיום גיבוש העוסק באוכל הינו רעיון נפלא. החלטתם לקחת את העובדים שלכם לסדנת בישול או אפייה? סינר במתנה לכל אחד מהם ימנף את הכייף הגדול כפליים! על הסינר תוכלו להדפיס את השם הפרטי של כל עובד, את לוגו החברה עם ציון התאריך שבו נחגג יום הגיבוש, או כל כיתוב אחר שעולה על דעתכם ויכול להעלות חיוך על פניהם של המשתתפים.

אביזר מוביל בחוגי הילדים

גם לילדים מגיע הדפס על סינר! אם חשבתם שעולם הבישול והאפייה הינו נחלתם של המבוגרים, טעיתם ובגדול. גם הילדים רוצים להכין, לנסות ולטעום, וכך כיום ישנם חוגים המאפשרים לילדים להתנסות בנפלאות המטבח. מחפשים מתנה מושלמת לילדים לפתיחת השנה בחוג, כצ'ופר שהם יקבלו בחג או כמתנת סוף שנה? התשובה לכך היא סינר שעליו הדפס מיוחד! הסינרים מייצרים שפה משותפת בין כל הילדים ויוצרים גאוות יחידה שלהם עם החוג בו הם משתתפים. הפכו את השהות שלהם לנעימה יותר וטעימה יותר עם הסינרים המודפסים.

המאמר מוגש באדיבות אתר פונגו – הדפסה על חולצות