חברת xsCtrl  פיתחה מערכת חדשנית שתפתור אחת ולתמיד את העיכובים והתורים בעמדות הבידוק, החדשנות של המוצר היא בכך שהוא מתבסס על הרעיון של כלכלה שיתופית. המוצר בעצם לוקח משאב קיים הזמין אצל כל אחד מאיתנו (הטלפון הנייד) ובאמצעותו מאפשר כניסה חכמה למבנים ממודרים, משחקי כדורגל, הופעות ותערוכות.

המוצר מבטל את הצורך בשימוש בכרטיסי פלסטיק או נייר. דבר החוסך כסף וחומרי גלם, ובכך תורם גם לשיפור איכות הסביבה (לא מבוצע שימוש בנייר/ פלסטיק), מעבר לחיסכון בעלויות הנובעות מניצול משאב קיים.
טכנולוגיית האינטרנט של הדברים שפרצה לחיינו לפני שנים אחדות הביאה את החכמה הטכנולוגית למקום הכי קרוב לנו– הבית. טכנולוגיית הבית החכם נותנת לנו את היכולת לשלוט על כל המערכות החכמות בבית - חשמל, מולטימדיה, אזעקה, מצלמות ואינטרקום - גם דרך הסמארטפון, משדרגת את רמת החיים, מצמצמת משמעותית את צריכת החשמל בבית ומאפשרת סדר יום פשוט ונוח. ומה עם בניין חכם?

לבנייני המשרדים הגדולים, בעזרת הסמארטפון הנייד ניתנת גישה למערכת האבטחה של הבניין מכל מקום ובכל זמן. המערכת, פרי פיתוח מאומץ של יותר משנתיים, מאפשרת הליך מזורז, מהיר ומאובטח של אישורי כניסה ללא צורך בזיהוי הנכנסים, בכרטיסים מגנטיים וכיו"ב. המערכת הייחודית עברה מספר מבדקים מחמירים בבנייני משרדים ברחבי גוש דן ולאחרונה אף קיבלה את אישור רשם הפטנטים האמריקאי (Us 9,741,187 B2) ומדינת ישראל, רשות הפטנטים (Patent No: 246890)

על פי ההערכות, המערכת אמורה לחסוך כ – 120,000 שקל על פתח הכניסה (תלוי בגודל הבניין וכמות הכניסות אליו) ולהוזיל את עלות השומרים. היתרון הנוסף של המערכת יכול להועיל לבנייני משרדים וחברות שרוצות להנגיש את הבניין לאורחים ולקוחות שיוכלו לקבל ברקוד ולא יהיה צורך בשאלות או בהשארת פיקדון בדמות ת.ז או רישיון נהיגה. יתרון נוסף הוא דיסקרטיות. יש משרדים/חברות שלא רוצים שידעו שאנשים כאלו או אחרים נמצאים אצלם והמוצר מאפשר  דיסקרטיות כיוון שאינם צריכים לעבור דרך שומרים ולהפקיד תעודות זהות.

הבשורה של xsCtrl  הופכת את תנועת העוברים ושבים בבניין הביתי או העסקי לנגיש ומהיר יותר.

ומה עם מבני הציבור כמו אולמות תרבות, תיאטראות, אולמות קולנוע ואצטדיוני כדורגל? חישבו על הבילוי שלכם בלי לחכות לכרטיסים, בלי לאסוף אותם מהדואר, בלי להיסחב איתם ולשכוח אותם באוטו. עם קניית הכרטיסים לאירוע משגרת מערכת xsCtrl   ברקוד כניסה (כמו שיש על כל כרטיס פיזי) ישירות לטלפון הנייד. כך לא צריך לחכות בקופה ואין צורך להדפיס את המייל.
 

המייסד והבעלים, מרדכי שלו: "בכוונתנו לפרוש את המערכת במספר בניינים אסטרטגיים בארץ, אך אנו שואפים להגיע רחוק יותר – לצפון אמריקה ואסיה. קבלת הפטנט מעודדת אותנו מאוד כיוון שהיא מאפשרת לנו לפרוץ אל מעבר לגבולות המדינה ללא חשש. אנחנו מצויים בהליך מעמיק של בחינה של מספר הצעות ממשקיעים, אבל לא ממהרים כי אנחנו מכוונים לטווח ארוך מאוד"

יו"ר - מיקי בראל, תת אלוף במיל' : " אישור הפטנט לחברה הופכת אותנו לאטרקטיביים וחשיפה לשוק גדול ששוויו יותר מ 18 מיליארד דולר. המוצר שלנו נותן מענה ירוק ומשפר את איכות הסביבה בכך שיקטין משמעותית את הנפקת כרטיסי הפלסטיק והדפסת נייר ועוד'. אנו נמצאים כיום במו"מ ובדיקות מול חברות ענק בארה"ב "