יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים, שמאוד תורם לאווירה בבית או במשרד ומתאים בדיוק לרוח העיצוב הכללית. העניין הוא שמדובר בשטיח די ישן – שטיח שאפשר להבחין בקלות בגילו המופלג עם שלל כתמים שהצטברו על סיביו, קרעים וסיבים פרומים וצבע דהוי למדי. מצד אחד, אתם מאוד רוצים לשמור את השטיח הזה, ומצד שני אתם לא יכולים להרשות לעצמכם את המראה הבלוי הזה במרכז הבית או המשרד. בדיוק בשביל המקרים האלה, נוצר השירות של חידוש שטיחים, שירות שמשלב טכניקות מתקדמות של ניקוי שטיחים, על מנת להחזיר לו את המראה החדש והרענן ממנו נהניתם ביום בו קניתם את השטיח, לא פחות מכך.

 

חידוש, ניקוי ותיקון השטיח

חידוש שטיחים הוא תהליך המשלב טכניקות של ניקוי שטיחים מחד וטכניקות של תיקון שטיחים מאידך. כחלק מהתהליך, ייתכן שתידרשנה פעולות המיועדות לתקן סיבים פרומים, קרעים וסיבים נוקשים, והטיפול באלה מבוצע באמצעות טכניקות של תיקון שטיחים. במקביל, תהליך זה כולל ניקוי יסודי של השטיח עד לשכבות העמוקות ביותר, במטרה להסיר כל חלקיק של לכלוך מעומק השטיח ולהחזיר לו את המראה האחיד, המלא והחיוני, כמו גם את התחושה הרכה והמלטפת.

 

זה אפשרי, אבל צריך לראות כדי להאמין

אחרי שנים בהן ספגתם את המראה הבלוי של השטיח במרכז ביתכם, ייתכן שאינכם מסוגלים עוד להאמין ביכולת לחדש אותו, גם באמצעות שירות חידוש שטיחים מקצועי, אלא שזהו אחד מאותם דברים שצריך לראות כדי להאמין. בפנייה לגורם מקצועי המציע את השירות, תוכלו לצפות בשלל תמונות לפני ואחרי שיוכיחו לכם בצורה שאינה משתמעת לשני פנים, שאת מראה השטיח שלכם תוכלו לחדש כאילו היה זה שטיח חדש בן יומו.

 

הקפידו לבחור איש מקצוע מנוסה

את השירות של חידוש שטיחים תוכלו להזמין הן עבור שטיחים רגילים והן עבור שטיחים מקיר לקיר. תהליך החידוש והניקוי יכול להתבצע לעיתים בבית הלקוח, לבטח אם מדובר בשטיח מקיר לקיר, ולעיתים יהיה נכון יותר לקחת אותו לטיפול בבית העסק, במיוחד אם תהליך החידוש עלול לגרום להפרעה בהתנהלות בבית או במשרד. על מנת להבטיח שתוכלו ליהנות ממהפך מלא במראה השטיח, מומלץ לאתר תחילה איש מקצוע המתמחה בתחום של ניקוי שטיחים ומעניק גם שירותי חידוש לכל סוגי השטיחים. תוכלו להיעזר בהמלצות וחוות דעת מקצועיות, אך חשוב גם לתת משקל רב לתיק העבודות של איש המקצוע, כפי שתוכלו לבחון כאמור באמצעות שלל תמונות לפני ואחרי.