המדריך המלא לבחירת חברת ניקיון

תחום חברות הניקיון אינו מוסדר כהלכה ובכך מהווה פתח לשרלטנים להציע את שירותיהם בתחום במסווה של מקצוענים. באמצעות מאגר הטיפים הללו תוכלו "להריח" אותם מבעוד מועד –

  • ניסיון – ניסיון רב שנים אינו ערובה בטוחה במאת האחוזים למקצועיות ואיכות, אך הוא בהחלט מעלה את הסיכוי לכך שאנשי המקצוע בקיאים בשירותי ניקיון.
  • מכשור טכנולוגי - חברת ניקיון במודיעין שהיא חברה מקצועית תעמיד לרשות עובדיה את המכשור המתקדם ביותר לצורך עבודה יעילה, מקצועית וזריזה. למשל, מכונות פוליש וקרצוף, שואב אבק ומים וכן הלאה. בנוסף, חברת הניקיון תדאג להשתמש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה שישלימו את תהליך העבודה.
  • מחיר – בעניין המחיר, הטיפ העיקרי הוא להימנע ממחירים שערורייתיים כלפי מעלה או כלפי מטה ולדבוק במחירון הממוצע. מחיר נמוך מדי אמור להוות נורה אזהרה הן בשל הפוטנציאל הרב לאי-מקצועיות והן בשל העובדה שאתם עשויים להיות מופתעים בסוף התהליך כאשר המחיר יזנק באופן "פתאומי" בעקבות תוספות לא מדווחות. באינטרנט ניתן למצוא מחירוני שירות מקצועיים במטרה לאמוד את השירות. המחיר הממוצע בדרך נקבע על פי שקלול וחישוב של מספר פרמטרים – שטח הדירה, מספר החדרים, כמויות הלכלוך, מצב החלל (ריק או מרוהט), שירותי ניקיון מיוחדים ועוד.
  • הצעת מחיר מפורטת מראש – כדי להימנע מהפתעות, רצוי לדרוש הצעת מחיר מוסכמת מראש. זו תיקבע רק לאחר שנציגי החברה יגיעו לדירה כדי לבחון אותה. דאגו לחתום ולהחתים את כלל הצדדים על הצעת המחיר המפורטת כהלכה, וזו כאמור תהווה גושפנקא משפטית.
  • תכנית זמנים מפורטת – חברת ניקיון שרלטנית עשויה לא להציע תכנית זמנים משום שאינה בטוחה שתצליח להתחייב לעמוד בו. לעומת זאת, חברת ניקיון מקצועית תפרט לכם על תהליך העבודה הצפוי ותשתדל ככל יכולתה לעמוד בו.
  • ביטוח – בהחלט סביר להניח כי חברת ניקיון לא מקצועית לא תרכוש חבילת ביטוח ובכך תותיר אתכם חסרי-אונים במקרה שבו הבית או הציוד שבו ניזוקים. דאגו לוודא כי לחברת הניקיון ישנו ביטוח צד ג' שיבטיח שתהיו מכוסים ובטוחים. כנאמר, הקדימו ביטוח לנזק.
  • שירותי ניקיון מיוחדים – קיימות חברות ניקיון המציעות שירותי "אקסטרה" כגון שירותי ניקיון בגובה לבניינים רבי-קומות. מומלץ לוודא על כך מבעוד מועד כדי שחברת הניקיון תיערך לכך מבעוד מועד.

בוחנים ממליצים

חכמת ההמונים היא אחד הקריטריונים החשובים ביותר שיסייעו לכם לבחור חברת ניקיון במודיעין. כמובן שבמקרה זה, ההמלצות המהימנות ביותר שתקבלו הן מקרובי משפחה, חברים, שכנים ומכרים שיוכלו להמליץ לכם באיזו חברת ניקיון רצוי לבחור ומאיזו רצוי להימנע. אם תזדקקו להמלצות נוספות, אזי קיימים אתרים מקצועיים המספקים שירותי מדרג וכן חוות דעת שנבדקים בקפידה ובאופן שוטף.

בנוסף, לכל בית עסק ישנו אתר מקצועי ועמוד פייסבוק מקצועי וכך בקלות רבה ניתן לבחון את חוות הדעת של צרכנים קודמים.

טיפ חשוב

אם אתם מחפשים חברת ניקיון במודיעין ואתם קנאים לשירות ולסדר כמו  שדק חברת cleaningservice.co.il יודעת לספק, סביר להניח שתוכלו ליהנות מעבודת ניקיון מידיהם של מקצוענים. בדרך כלל, אנשים נוטים לבחור שירותי ניקיון לפני מועדים חשובים ומיוחדים כגון מעברי דירה וחגים, לכן רצוי במקרים כאלו לתאם את השירות מראש כדי שתוכלו לבחור במועד ובשעה הנוחה לכם וכן ליהנות ממחיר ידידותי יותר לכיס.