פרחים מתאימים לכל אירוע, הם הופכים אותו לחגיגי יותר ומוסיפים לו גוונים וצבעים, והם משלבים רגשות שונים ויכולים להיות בצירופים שונים. אם אתם עומדים בפני אירוע, כל אירוע שהוא ורוצים להתאים לו זרי פרחים, הנה כמה טיפים שיוכלו לסייע לכם וכמה שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם לקראת האירוע בכדי להתאים לו את הפרחים הרצויים.

התאמה לקונספט

לכל אירוע יש את הקונספט שלו והפרחים צריכים להשתלב בקונספט של האירוע. הם צריכים להתאים לאווירה הכללית בו כמו גם לצבעים השולטים בו, ואם האולם בגוון מסוים גם הפרחים יצטרכו להיות בצבע הזה. אם אתם לא בטוחים אילו צבעים אתם צריכים להוסיף וחוששים לגרום יותר נזק מתועלת לכו על בטוח, פרחים לבנים תמיד יתאימו וישתלבו עם כל קונספט ועם כל צבע שהוא.

התאמה לגודל השולחן

פרחים אמורים להיות על השולחן ולהוסיף לחיות שלו אך הם לא אמורים להעמיס על השולחן ולהיות מטרידים. ולכן, לא צריך לשים זר פרחים גדול אלא כזה שיש לו נוכחות אך לא מטרידה מידי.

התאמת הגובה

בין אם אלו פרחים בת"א או בכל מקום אחר שאמורים להיות מרכיב באירוע, חשוב שהם לא יהיו גבוהים מידי. פרחים גבוהים מידי עלולים להפריע לסועדים מכיוון שהם לא יוכלו לראות האחד את השני. חשוב גם את זה לקחת בחשבון גם אם זה נראה דבר מה פעוט יחסית.

לשאול את השאלות הנכונות

בבואכם לעצב אירוע באמצעות פרחים יש כמה שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם לפני. אתם צריכים לשאול את עצמכם מהו סוג האירוע? כך לדוגמא חתונה רגילה עם אוכל רגיל בשרי תהיה שונה מחתונה טבעונית בטבע, מה שאומר שתצטרכו להתארגן בהתאם. אתם צריכים גם לשאול את עצמכם, מהו המסר אותו תרצו לבטא, האם הוא מסר של אהבה, רוגע ושלווה, יוקרה ואלגנטיות וכדומה. וכמובן מעל לכל אתם צריכים להחליט מהו התקציב שלכם וממנו להחליט על אילו פרחים ללכת, באילו פרחים כדאי לבחור.

ללכת עם הלב

אם אתם ממתלבטים באילו פרחים לבחור לכו עם הלב. הלב יודע מה נכון ואם יש זר מסויים עליו חשבתם מההתחלה ולאחר מכן קצת איבדתם את הביטחון, לכו עליו. סביר להניח שהוא יהיה הדבר הנכון ביותר לאירוע. אם אתם עדיין לא בטוחים, תחשבו אילו פרחים אתם הייתם שמחים לקבל, מה היה עושה אתכם מאושרים.

להתייעץ עם איש מקצוע

אם אתם בכלל לא יודעים לאיזה כיוון ללכת, איש מקצוע מהתחום או אשת מקצוע יסייעו לכם. מעצבת אירועים תוכל לתת לכם טיפים ולכוון אתכם לכיוונים שאולי אפילו לא חשבתם עליהם. היא תבחן את הנתונים של האירוע ותסייע לכם לעשות את ההחלטות הנכונות בכדי שהאירוע יהיה המרשים ביותר והיפה ביותר.