אתם עומדים להפיק אירוע יום הולדת מהסרטים לאימא שלכם? כזה שיגרום לה לבכות מהתרגשות שתראה עד כמה בני המשפחה שלה מעריכים ואוהבים אותה? מתכננים מסיבת גיוס מטורפת או מסיבת שחרור גדולה. למזלנו הרב יש לנו אינספור סיבות לחגוג את האירועים המרגשים שנמצאים לנו בלוח השנה והיכולות היום הן בלתי מוגבלות. אפשר לחגוג בבית קפה, מסעדה, להשכיר שטח ואפילו להפיק אירוע מהחלומות בבית שלכם. מה באמת צריך בכדי להפיק אירוע שכזה? חלוקת משימות שווה, הזמנת אורחים, השכרת מערכות הגברה ובעיקר הרבה סבלנות.

השכרת מערכות הגברה – כי מישהו חייב להרים לכם את האירוע

בחרתם את התאריך המתאים, הזמנתם כבר את האורחים, פתחתם קבוצת ווצאפ, קניתם אוכל ואלכוהול ועכשיו נשארו לכם ממש כמה עניינים טכניים לפני האירוע ואתם מסודרים. לפני שאתם ממהרים לסגור עם חברת השכרת מערכות הגברה לאירוע חשוב שתבחנו היטב כמה פרמטרים שיסייעו לכם אחר כך: בדקו את אמינות החברה, מערך שירות הלקוחות שלה והיחס שהיא מעניקה לאנשים לפני, אחרי ובמהלך האירוע. הדרך הכי טובה לעשות זאת היא באמצעות שיטוט קצר ברשתות החברתיות ובדיקת המלצות לקוחות על החברה. חשוב לעבוד עם חברת השכרת מערכות הגברה שתדע לתת מענה לפני האירוע בכדי לסייע לכם להתאים את הציוד לפי הצורך וגם להיות זמינה במהלך האירוע בשביל לתת מענה על כל שאלה שלא תהיה. מערכות הגברה להשכרה חייבות להיות נוחות לשימוש עבור כל אדם בעל אוריינטציה טכנית בסיסית ולכן, יש לקחת גם את הפרמטר הזה בחשבון בטרם מקבלים את הציוד מהחברה. כאשר אנו רוצים לבחור חברה המעניקה שירות השכרת מערכות הגברה  חשוב שנדע  לבחור מערכת הגברה שתענה לצרכים שלנו: שהעוצמה תהיה מספקת, שחדות הצלילים תהיה טובה ונוחה. הרי בשורה התחתונה אף אחד לא רוצה לקחת חלק ממסיבה או אירוע עם צלילים צורמים לאוזן. מעבר לזה יש לבחון את איכות הציוד אותו היא משכירה לקהל הרחב. דבר אחרון אותו צריך לקחת בחשבון הוא המקום: בכדי ליצור הגברה איכותית יש לקחת בחשבון את תנאי המקום, אם האירוע מתרחש בשטח פתוח או במבנה סגור, אם האקוסטיקה במבבנה טובה או לא כל אלו עשויים להשפיע מאוד על בחירה נכונה של ההגברה.

 

השכרת מערכת הגברה ניידת - גם לכם מגיע לשיר בכיף

מתכננים אירוע קריוקי בפעם הראשונה? נפלא! ככל הנראה שתצטרכו להזמין מערכת הגברה ניידת להשכרה הנקראת גם 'בידורית'. בידורית היא מערכת הגברה הכוללת מרכיבי הגברה עם חיבורים לרמקול או יחיד או מספר רמקולים. קיימים סוגים רבים של מערכות הגברה ניידות להשכרה.

חשוב מאד להתאים בין בידורית מסוג מסוים לבין האירוע שבו היא צריכה לקחת חלק. ולכן אם למשל אתם מתכננים להפיק אירוע בחיק הטבע ללא חיבור זמין לחשמל לא תוכלו לבצע השכרת מערכות הגברה מסוג מסוים. מחירה של מערכת הגברה ניידת תלוי במרכיבים של, ככל שהיא מורכבת מיותר פריטים, רמקולים ומיקרופונים מחירה עולה בהתאמה.