אם אתם נמצאים באבל ושואפים להנגיש את החצר שלכם לשם ישיבת שבעה, מאד חשוב לטפל בה ולהכשיר אותה לכך, במיוחד כאשר מדובר בחורף הארצישראלי הקר. חצר ישראלית בחורף בעת אבל צריכה לאכלס בתוכה אוהל! האוהל הנו אוהל PVC עם 100% הגנה טרמית מפני עומסי קור. חברת השכרת אוהלים לאבלים במודיעין מספקת את התקני השהייה הנדרשים לכינון ימי השבעה בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוחה. החברה תדאג גם לשירותים נלווים והתקנת אביזרים שיספקו מענה אירוח מלא בעת כינון ימי האבל לכל אורח ואורחת שיבואו לנחם אתכם.

הסדרת האוהל טרם התקנתו

את האוהל אתם בוחרים, ואנו ממליצים לעשות זאת בהתאם לידיעת כמות האנשים הצפויה לשהות בו. אם מדובר רק בכם, כמשפחה קרובה וקומץ חברים, ההחלטה מאד קלה ופשוטה. אם אתם אנשים מרובי מכרים וחברים אשר רובם צפוי להגיע לנחם אתכם יש לקחת גם אותם בחשבון, או להזמין, לצד האוהל, יריעת בד נמתחת שתכסה אתכם בעת שתצטרכו לספק מענה אירוח למבקרים קרואים. אתם תקבלו אוהל PVC שיספק הרגשה של בית, יאטום כליל את עומסי הקור, ויכיל תפאורת בית הכוללת חלונות שקופים מעוצבים בנוסח החלונות הבלגיים ולצדם דלת כניסה.

התקנת האוהל במתחם האבל

השכרת אוהלים לאבלים במודיעין הנו שירות הכולל גם התקנה. ההתקנה תתבצע על ידי חברת השכרת אוהלי אבלים במודיעין אשר תדאג לבצע את הטמעת מוטות המתכת ומעליהם את היריעה, בדיקת האוהל בסיום התהליך ווידוא שהוא יציב ומספק את אותה הרגשה שבית קבע מספק לדייריו. כאשר זה יקרה, נציגי החברה יחלו בהתקנת תשתיות אירוח שיסייעו לכם לממש אותו הלכה למעשה, ועליהן נרחיב בפרק הבא.

תשתיות האירוח שיותקנו בתוך האוהל

  • מקרר שדה,

  • תאורת חוץ ופנים מבוססת LED,
  • שולחנות, כסאות ומפת ראנר,
  • התקני אחסון לשימור מזון,
  • כלי אוכל, לרבות סכו"ם.

החברה תספק התקנה מלאה לכל האייטמים הללו ותאפשר לכם להתחיל באירוח האנשים שיבואו לנחם אתכם בעת ימי האבל. היא תחבר לתשתית שלכם גם התקני חימום וקירור כמו תנורים ופטריות חימום בחורף, או מזגנים, מצננים ומאווררי פלטינה בקיץ. החברה תספק גם פתרונות הצללה כמו שמשיות לשולחנות. החברה תבטיח כי כל פרויקט השכרת אוהל אבלים במודיעין יזכה למענה אירוח שיספק את הלקוח ומכריו במאת האחוזים.

השכרת אוהל אבלים במודיעין מבית אוהלי נועם

אוהלי נועם אינה רק חברה. היא בית בוטיק לאוהלי אירועים וימי אבל. החברה מתמחה באספקת אוהלים לאבלים להשכרה במודיעין, תוך אפיון מלא של התקני השהייה עבור כל אחד ואחת מכם/ן. החברה תספק לכם את כל הנדרש לכינון תשתית אירוח טובה בעת תקופת האבל שלכם. אם אתם מעוניינים להבטיח חורף או קיץ קלים ללא מכאובי קור וחום בעת שתשהו בחוץ בימי השבעה, אתם צריכים אוהל PVC איכותי מבית אוהלי נועם אשר יכסה את כל הנדרש וידאג לספק לכם תשתית אירוח נדרשת.

למעבר לאתר אוהלי נועם השכרת אוהלים > לחצו כאן