נשים רבות שיש להן חזה גדול סובלות מאוד מהעניין, וזאת למרות שחזה הוא סמל הנשיות. כאשר החזה גדול מידי הוא לא רק מושך, לצערנו הרב, מבטים והערות, אלא הוא גם עלול להיות משקל שכבד לשאת. לכן זה בהחלט טבעי שנשים עם חזה גדול חושבות מידי פעם מה הן יכולות לעשות בנידון ואם גם אתן מתמודדות עם המצב הזה, כדאי שתדעו: הקטנה של חזה גדול זה בהחלט משהו אפשרי. הקטנת חזה גדול נעשית על ידי ניתוח פלסטי ואם עושים אותה אצל איש מקצוע מוביל ומיומן, התוצאה יכולה להיות נפלאה. לכן, אם אתן יכולות לשנות את המצב, להפסיק לסבול מכאבי גב ולהפסיק לקחת בחשבון את כל ההערות שזורקים לעברכן ברחוב, למה שלא תעשו זאת?

איפה כדאי לעבור ניתוח הקטנת חזה גדול?

הקטנה של חזה גדול, כמו כל ניתוח פלסטי אחר, זה ניתוח לכל דבר. לכן עולה השאלה מה ניתן לעשות בנידון, אל מי כדאי לפנות והאם באמת כל מי שמנתח ועושה טיפולים כאלה יוכל להגיע לאותה התוצאה. התשובה היא כמובן לא, שכן כמו שיש מנתחי לב טובים יותר מאחרים, כך קורה גם בעולם הניתוחים הפלסטיים. משמעות הדברים היא שכאשר אתן חושבות על ניתוח של הקטנת חזה גדול כדאי יהיה לבדוק אל מי אתן פונות. הרעיון הוא לבחור מנתח:

  • שיש לו ניסיון רב
  • שיש הרבה מאוד נשים שיצאו מרוצות מהניתוחים שלו
  • שיש לו זמן וזמינות עבורכן
  • שיש לו קליניקה מובילה, נקייה ומקצועית

 

חשוב להבין שלמרות שמדובר על ניתוח שאתן בוחרות לעשות, זה עדין ניתוח לכל דבר. לכן, זה לא משנה אם מדובר על הקטנה של חזה גדול או על הגדלת חזה קטן, כי בכל מקרה יש לבחור רק מנתח משכמו ומעלה.

כמה עולים ניתוחים כאלה?

קשה להזכיר אופציה כמו הקטנת חזה גדול ולא לדבר גם על העלויות, כי כולנו יודעים שיש גם נשים ששברו כל קופת חיסכון כדי לעשות ניתוחים פלסטיים שונים. אין ספק שמדובר על התערבות כירורגית לא זולה, אך מצד שני, יש לציין שהיום יש גם תחרות בין המנתחים השונים על הלקוחות. משמעות הדברים היא שיש גם הוזלה במחירים ולכן, אם אתן יכולות לפנות אל כמה מנתחים במקביל ולקבל הצעות מחיר, מדוע שלא תעשו זאת? להשוות מחירים זו דרך שיכולה לחסוך לכן לא מעט כסף לגבי כל שירות שאתן בוחרות לקבל וכך יקרה גם לגבי הניתוח הפלסטי שישנה את חייכן. מה שכן, מומלץ לבחור את המנתח שמציע לכן את השילוב המושלם בין אדיבות, מקצועיות ומחירים נוחים. זו הסיבה שבגללה דר' וולף הוא הכתובת הנכונה, אז למה שלא תפנו אליו עוד היום ותקבעו אצלו תור?