עוד בר מצווה, עוד יום הולדת ועוד חתונה. בכולם אותו הקונספט, בו יושבים סביב שולחן, עם אנשים שלא תמיד מוכרים ונעים איתם, ואוכלים מהמגוון המוגש. אך לא חייבים שכל האירועים ייראו אותו דבר! ניתן לעשות אירוע בו האורחים עומדים ומסתובבים, ניגשים זה לזה על פי בחירתם ומשוחחים. ומה עם האוכל? פינגר פוד לאירוע קטן זה מענה מצוין!

מה כולל אירוע בקונספט של פינגר פוד?

כאשר הקונספט הוא פינגר פוד חלבי  לאירוע קטן, המארחים צריכים להחליט האם הם מעדיפים מלצרים המסתובבים עם מגשים, או לחילופין, מגשי אוכל המונחים על שולחנות. בשתי האפשרויות, יש לדאוג למגשי אוכל העמוסים במאכלים מרהיבים אך קטנים, שניתן לאכול מהם בעמידה ולשמור על שמלה וחליפה נקיים מכתמים.

מכיוון שמנת הפינגר פוד היא קטנטנה, עליה לכלול בתוכה מגוון טעמים שילהיב את הפה ויהווה תענוג לחיך. אחת ממנות הפינגר פוד הקלאסיות הינה סושי. ניתן להגיש מגש עם רול סושי קטן, שבתוכו מגוון טעמים, ולידו רטבים טעימים. מנות פינגר פוד מקובלות נוספות כוללות גבינות איכותיות בליווי קרקרים מיוחדים וירקות.

כמה זה יעלה לי?

ניתן למצוא מגש של פינגר פוד לאירוע קטן בשמונים שקלים למגש פשוט, ומאה ועשרים שקלים למגש עם פינגר פוד מיוחד. בכל מגש ישנם כעשר יחידות מהמאכל שהוזמן. בבואכם להזמין מגשי קייטרינג חלבי לשבת שכולל פינגר פוד, זכרו כי יחידות האוכל שמוזמן הינן קטנות במיוחד, וכי מירב הסיכויים שכל אורח יאכל מספר יחידות מכל מאכל שיוגש, ולא יסתפק ביחידה אחת.

כאשר מתכננים אירוע פינגר פוד, מאפשרים לאורחים לבחור עם מי לשוחח, וכך לאורחים יש הזדמנות להתחבר עם מגוון רחב של אנשים במהלך האירוע. כדאי לדאוג לפינות ישיבה לאורחים המתעייפים מהסתובבויות, וכמובן לדאוג לשתיה המתאימה לאופי האירוע.

המאמר בחסות קייטרינג חלבי פזית