בחיי היום יום אנו עושים פעולות רבות ונשנות, אך האם חשבתם פעם האם אמן חושים יכול להשפיע על הדברים והפעולות שתעשו?

 

אסף סלומון – אמן חושים – קוסם למבוגרים – אשר מתמחה בהופעות טלפתיה לקהל העסקי והפרטי.

 

במהלך המופע של אסף  תוכלו לגלות יכולת טלפתיה מדהימה , הזזת חפצים בכוח המחשבה, גילוי וחיזוי העתיד וכ"ו

 

השאלה המתבקשת והנפוצה, האם יש לאסף כוחות על טבעיים בהם משתמש במופע טלפתיה ? אסף, לא מכיר אדם שניחן בכוחות על טבעיים, אני מגדיר את עצמי כאמן חושים –  קוסם למבוגרים.

בתחום הטלפתיה בפרט ובאמנות החושים בכלל אפשר לעשות דברים מדהימים שיראו לצופה מן הצד כי לאדם העומד מולך יש כוחות על טבעיים, אסף מסביר שהוא לא ניחן  בכוחות מיוחדים וכי הוא בדיוק כמו כל אדם פשוט למד ותרגלת שיטות מתחום ההשפעה ומתחום הפסיכולוגיה.

 

אמן חושים, משתמש בחמשת החושים הרגילים שיש לרוב האנשים ודרכם יוצר אשליה של מעין "חוש שישי".

 

אמן חושים למעשה יוצר אשליות , אשליות שונות מקוסם רגיל,  ששומעים את המילה קוסם – עולה לנו תמונה בראש של קוסם לילדים – ואכן התמונה נכונה, קוסם לילדים בד"כ משתמש באביזרים ובחפצים פיזיים ועימם עושה קסמים, ואילו אמן חושים – קוסם למבוגרים משתמש פחות באביזרים ויותר בטכניקות שונות מעולם הפסיכולוגיה, עולם המודע והתת מודע, השפעות על אנשים , קריאת שפת גוף וכ"ו, אסף אינו טוען לכוחות על טבעיים – אפשר להגיד שאסף עושה קסמים יותר מורכבים ומדהימים ולכן לצמד המילים אמן חושים,  ואסף נוהג להגדיר את עצמו גם כקוסם למבוגרים.

 

אסף סלומון – אמן חושים – קוסם למבוגרים בהופעותיו השונות מביא את כל התחום הזה אל הבמה, במהלך ההופעה אנשים חווים תחושה על חושית שלא ניתן לתאר במילים.

 

אסף בעל ניסיון עשיר בעמידה על במות ברחבי הארץ והעולם, בעל פינה שבועית בערוץ 2 בה כמידי שבוע מציג בשידור חי את יכולתיו הטלפתיות כאמן חושים .

 

אסף מעביר תחושות וזרמים בין אנשים, מנבא שמות ומספרים שאנשים חושבים עליהם ,  ולמעשה מצליח  להדהים את הצופים לאורך כל המופע.

מופע טלפתיה של אסף מתאים הן לאירועים לקהל עסקי והן לאירועים לקהל פרטי, מופע טלפתיה   משתנה ממופע למופע ומותאם אישית לפי סוג האירוע, סוג הקהל, וכמות הנוכחים באולם.