עיצוב גינה חדשני מצריך הרבה ניסיון ומקצועיות ברמה גבוהה. עיצוב גינות מרשים ישדרג את הגינה ואת הנכס שלכם, רצוי שהעיצוב יכלול את הצרכים של הלקוח, ויהיה מותאם באופן הרמוני לטון העיצובי של הבית והסביבה. לדוג', במידה ואתם גרים במודיעין, רצוי שהגינה שלכם תעוצב בהתאם לנוף המודיעיני וכו'.

היום באמצעות מעצב גינה מנוסה או כל איש מקצוע שמגיע מעולם אדריכלות הנוף, תוכלו להגשים את  החלום וליצור את גינת הנוי באופן המקצועי והאיכותי שניתן.

מה הם האלמנטים הנפוצים בעיצוב גינה?

כאשר אנו מעוניינים להתחיל בתהליך של עיצוב גינות יוקרה לבית יש אלמנטים שאיתם ניתן לשחק ולשנות לפי הסגנון והרצונות של הלקוח. כשחושבים על הקמת גינה בכל שטח צריכים להתחיל משלב תכנון גינה מהודק וקפדני. תכנון עצמו לוקחים בחשבון את התקציב שקיים ועל זה מלבישים את הרצונות והצרכים של הדיירים.

במידה וקיים עיצוב כלשהו בפנים חלל הבית, לוקחים אותו בחשבון ועושים שילוב לעיצוב החצר מה שיוצר הרמוניה עיצובית. עוד מתכננים בנייה של פרגולה ודק, מערכת השקיה, שטח של הצמחייה, מיקום עצים, ריהוט ישיבה, הקמת תאורה ושילוב של אביזרי נוי. ניתן ליצור חיפויים יפים על אחד הקירות, חיפויים בגדלים צורות וצבעים שונים. כמו חלוקי נחל, או חצץ, אבני ירושלים, ריצוף דק או אבנים טבעיות.

עיצוב גינות פרטיות עם צמחייה  

כיום, כל הנושא של עיצוב גינות פרטיות חדשניות יש לו נטייה לשמור על המראה הטבעי ולהתמזג עם הנוף הסביבתי. בעיצוב גינות זה גם לוקחים בחשבון את כל המגמה הירוקה ודואגים לשתול צמחייה שהיא חסכונית במים, ושלא צורכת כמויות רבות של מים ותואמת את האקלים הישראלי, לדוגמא עצי הדרים; קלמנטינה, לימון או תפוז. לצד הצמחייה רצוי ליצור שבילים מתפתלים שיקנו מראה יפה וקסום ובהחלט מרשים.

ריהוט לגינה   

 ניתן למצוא היום אין ספור ריהוט לגינה. ריהוט שמתאים לשלל סגנונות עיצוב. רצוי שהריהוט יספק תחושה אוורירית וקלילה. אפשר לשלב בריהוט ערסלים ופופים נעימים שמשרים תחושה של חופש. גם את השולחן אוכל והכיסאות רצוי להתאים למבנה של החלל ולדאוג שיהיו פרופורציונאליים ושלא יעמיסו ויאפשרו תזוזה נוחה וזורמת בחלל.

פריטי נוי 

 ניתן להוסיף לחלל גינת הנוי גם פריטים יפים שמעבירים את הטעם האישי של הדיירים כמו פסלים, כדים, גמדים ופטריות. גם פעמוני רוח שמשמעים צליל נעים לכל משב רוח. אלה מוסיפים הרבה לגינה ויוצרים את האווירה הרגועה שתואמת את אופיים של הדיירים. 

עיצוב גינות בצבעים וגוונים שונים
הצבע הדומיננטי ביותר שהוא מומלץ לכל גינת נוי הוא הירוק. הוא מתקבל באופן טבעי מהצמחייה. זה צבע שנותן תחושה של טבע ומרגוע. יש לירוק גוונים רבים שניתן לשלב בגינה. ניתן להתאים לירוק צבעים רבים שמעניקים שמחה ואור, כמו צהוב, כתום וסגול. חשוב לזכרו שבשטח גינה קטן לא רצוי להעמיס ועדיף להסתפק בעיצוב גינה מינימליסטי ועדין, שלא יצור עומס וכובד וחוסר שקט בעיניים.

לפרטים נוספים ולצפייה בפרויקטים בקרו באתר הבית > גני עד עיצוב גינות בקונספט מיוחד