צילום: pixabay

אולמות אירועים בירושלים מציעים לכם לערוך כל אירוע שרק תרצו באווירה מרגשת. אוויר ההרים הצלול כיין מזמן הזדמנויות רבות לערוך אירוע מיוחד ומרגש שעוד לא נראה כמותו. ירושלים המגוונת מציעה אולמות אירועים בסגנון של פעם, כאשר האבן הירושלמית בעלת המאה העתיק מסמלת את ההיסטוריה הנרחבת. וזאת לצד אולמות הפונים לנופה הירוק של ירושלים, ההרים שמסביב לה, המזכיר לא פעם את המראה התנכי המרהיב.

מה חוגגים בירושלים?

ניתן לחגוג כל אירוע בתוך אולמות אירועים בירושלים, וכל אולם יתאים לסוג האירוע, אופיו וגודלו. אלה כמה מבין האירועים המשמעותיים שניתן לחגוג באולמות מפוארים:

  • חתונות – ללא ספק, מדובר באחד האירועים המשמעותיים ביותר עבור בני הזוג, בני משפחותיהם ואפילו החברים. החתן והכלה טורחים בכל עת על מנת לערוך את האירוע הגדול שלהם: מזמינים צלם, טועמים את הקייטרינג כדי לראות אם הוא יתאים לאורחים, מעצבים את ההזמנות ומבצעים עוד מגוון רחב של פעולות כדי לחגוג כראוי. וכמובן, הם לא שוכחים להזמין מקום באולם גדול, מפואר ומכניס אורחים.
  • מסיבות מצווה – אין אירועים מרגשים יותר ממסיבות מצווה. אותם אירועים המסמלים את גיל הבגרות וההגעה לגיל מצוות. בשנים האחרונות נוהגים לחגוג מסיבות אלה באולמות אירועים גדולים ומפוארים כדי לציין את הפיכתם של הצעירים לנערים ונערות. נוהגים גם לשלב אטרקציות שונות כמו בלונים מתפוצצים, כניסות מפוארות של בני/בנות המצווה, זמרים, רקדנים, תקליטנים או בר מתוקים שמציע מגוון מטעמים.
  • ברית מילה – זהו אירוע קטן יחסית לשאר האירועים, אך משמעותי עבור בני המשפחה הקרובה. כשהרך הקטן נולד, מתאספים סביבו בני המשפחה כדי לחגוג לו בשמחה.
  • אירוע עסקי – אירועים עסקיים רבים נחגגים באולמות מפוארים. זה יכול להיות ערב חברה לרגל ציון 30 שנה למפעל גדול, או ערב מפנק לחברה קטנה. באירועים אלה נהוג לשלב אטרקציות שונות כמו אמן חושים, הרצאות מעניינות ומצחיקות לעובדים, סדנאות לעובדים ועוד.
  • יום הולדת – ישנם ימי הולדת משמעותיים במיוחד שאותם נוהגים לחגוג באולמות מפוארים. לכל אחד יש יום הולדת משמעותי משלו. זה יכול להיות גיל 16 – גיל של פריחה והתבגרות, או גיל 80 – גיל של תובנה וחכמה. כך או כך, אולמות אירועים בירושלים מציעים לכם לחגוג יום הולדת בסטייל, במקום לשבת שוב בבית הקפה.

רעיונות למזכרות לחוגגים

חגיגה באולם אירועים גדול היא אירוע מרגש וראוי שייזכר לעד. על כן, רבים מבין מארגני האירועים מכינים למשתתפים מזכרות קטנות, מזכרות שהם יכולים לקחת בסיום האירוע. אחת המזכרות הנפוצות יותר היא מגנטים לאירועים. אותן תמונות קטנות וממוגנטות שכולנו אוהבים לתלות על המקרר או על דלת הכניסה. תמונות הנושאות מזכרת ומציינות את תאריך האירוע. אחרים נוהגים לתת מתנות שונות כמו ברכונים מעוצבים, תפילת הדרך או ספרוני תהילים. יש המרחיקים לכת ונותנים לאורחיהם מתנות בלתי שגרתיות כמו זרעים ועציצים שהם יוכלו לשתול לאחר מכן בביתם.

איך בוחרים אולם אירועים?

החתונה מתקרבת? יום ההולדת המיוחד כבר בדרך? עליכם לבחור רק אחד מבין אולמות אירועים בירושלים ומדובר במשימה לא פשוטה כלל, כי לאור הביקוש הרב, עליכם לבחור דווקא את האולם המתאים לכם מכולם. ובכן, ראשית, התחשבו בגודל האירוע. כמה אורחים מגיעים לאירוע שלכם? בהתאם לכך תוכלו להזמין אולם לבקשתם. שנית, הגיעו אל האולם ובחנו אותו מקרוב. האם אתם אוהבים את העיצוב שלו? האם הצוות המקצועי מתייחס אליכם באדיבות? שלישית, כדאי לבחור אולם נגיש לכל האורחים, כך שהם יוכלו להגיע הן ברכב והן בתחבורה הציבורית. בדרך זו תוכלו לוודא שכל האורחים יגיעו לאירוע המיוחד שלכם.