אם גם אתם הורים לילדים קטנים אתם בוודאי שמחים שעוד מעט מגיע החופש הגדול, כי הילדים יכולים לצאת מהמסגרות השונות ולעשות דברים קצת אחרים. מצד שני, החופש הגדול מביא איתו גם לא מעט דילמות ועבור הורים רבים זו תקופה מאוד לא פשוטה. מה עושים עם כל החופש הזה? ואיך מבלים עם הילדים? איך מעסיקים אותם? ואיך גורמים לכך שהם לא יבלו את כל הזמן מול הטלוויזיה? זה בדיוק גם מה שמטריד אתכם? אם כך, אין ספק שאתם מודעים לכך שהפתרון הוא קייטנה מוצלחת לילדים. עם זאת, חשוב לדעת שהיום כאשר מדברים על קייטנות שונות שמיועדות לילדים מדברים על מגוון רחב של אפשרויות. אם בעבר היו שתיים-שלוש קייטנות בכל עיר וביניהן הייתה הבחירה, הרי שהיום יש הרבה יותר אפשרויות. לכן אנחנו מציעים לכם לקחת את הזמן ולבדוק היטב באיזו קייטנה אתם בוחרים, כי מה פתאום שתבחרו ככה סתם בצורה שרירותית את הבילוי של הילדים שלכם לחופש הקרוב?

עניין ובטיחות

שני הדברים הכי חשובים שצריך לבדוק כאשר רוצים לבחור קייטנה לילדים, זו השאלה האם מדובר על קייטנה מעניינת עם אתגרים מיוחדים? ושנית, האם מדובר על קייטנה בטיחותי. אין ספק שמבחינת הבטיחות והביטחון אתם לא יכולים ולא רוצים לקחת סיכונים, כי אם יש משהו ברור, זה שכולנו נרצה לסיים גם השנה את החופש הגדול שלמים ובריאים. לכן חשוב כל כך לברר את נושא הבטיחות והביטוחים השונים, כי מה פתאום שתפקידו את הילדים שלכם יום אחרי יום בקיץ בידי מישהו שלא עושה עבודה רצינית ובטיחותית? שנית, מבחינת העניין השמיים הם הגבול היום ואתם צריכים להיות מודעים לכך. יש אפשרות לבחור בין קייטנות:

  • גלישה
  • ספורט
  • מדע

ובין עוד הרבה קייטנות בנושאים אחרים. לכן חשוב שתבדקו מה עומד על הפרק ובעיקר, כדאי יהיה להתייעץ עם הילד ולראות מה באמת יכול לעניין אותו.

כמה עולה בילוי כזה?

איך אפשר לדבר על קייטנות בנתניה ובערים אחרות ולא להזכיר את שאלת העלויות? בימינו קייטנות יכולות להיות גם מאוד יקרות אך לא תמיד זה המצב. ראשית, יש קייטנות שאם אתם חברים בקבוצות מסוימות ובאיגודים כאלה ואחרים תוכלו לקבל עבורן הנחות. שנית, מחיר הקייטנה צריך גם להיות ביחס ישיר למה שהיא מציעה לילדים. מה שבטוח זה שעוד לפני שאתם משלמים כדאי יהיה לבדוק מה כוללת הקייטנה והאם מדובר גם על ארוחת בוקר וצהריים? איפה מתקיימת הקייטנה? האם המחיר כולל גם את ההסעה? קחו בחשבון את כל הנתונים האלה וכך תוכלו לקבל בסופו של דבר החלטה שתהיה כמה שיותר נכונה עבורכם. זכרו שהקייטנה של הילדים אומנם צריכה להיות מהנה עבורכם אך לא תמיד זה אומר שחובה לשלם עליה הון עתק.