העיר הרביעית בגודלה הופכת אט אט למטרופולין גדול והיא מאכלסת בתוכה הרבה מאד עסקים קטנים וגדולים.

כל אחד מהעסקים הללו זקוק למשרד כדי לנהל את עסקיו . משרדים גדולים עבור עסקים המועסקים בהם הרבה עובדים ומשרדים קטנים בהתאמה.

ההוצאות עבור השכרת משרדים

משרדים להשכרה בראשון לציון הם יקרים מאד. המחיר למ"ר באזורי התעשייה ובמרכז העיר יוצרים עלות גבוהה בכל חודש. בבניינים שמיועדים רק למשרדים קיימת הוצאה נוספת עבור דמי הניהול הכוללים את תחזוקת הבניין והחניון שגם זו עלות לא מבוטלת. אם נוסיף לכך את העלויות המשרדיות של ארנונה, חשמל, תקשורת ועוד נגיע לאלפי שקלים ואף יותר בכל חודש תלוי בגודלו של המשרד.

חיסכון בהוצאות

כל בעל עסק עושה כל שניתן כדי להקטין את רמת ההוצאות בעסק והשכרת נכס היא הוצאה נחוצה אך כבדה. בחיפוש אחר אופציות חדשות, הם נתקלים באפשרות של משרדים להשכרה בראשון לציון במתחמים ייעודיים הכוללים משרדים, חללי עבודה, טרקלין לאורחים וחדרי ישיבות.

בעלי העסק בוחנים אפשרות זו, מסיירים במקום, מקבלים את מלוא המידע ומגבשים חשיבה והחלטה. בחודשים האחרונים כמות לא מבוטלת של בעלי עסקים החליטו להצטרף למיזם זה.

היתרונות של משרדים להשכרה

כשחותמים על הסכם משרדים להשכרה בראשון לציון נהנים מכל היתרונות. המשרדים כבר בנויים, מרוהטים בטוב טעם ונעימים מאד לשהייה. בעל העסק אינו צריך לתאם עם בעלי מקצוע, טכנאים, לבחור רהיטים ולתאם בין גורמים רבים, כאן יש לו הכול מן המוכן. כל פינה במרחבי המשרדים בוצעה במחשבה רבה ובקו עיצובי יפהפה. הוא מגיע עם המחשב והניירת שלו ומיד מתחיל לעבוד.

המשרדים נקיים ומטופחים, נעים להסתובב בין חללי העבודה והמשרדים וליהנות מחדרי הישיבות המעוצבים והמאובזרים המאפשרים עריכת ישיבות מקצועיות תוך שימוש במסך ובמחשוב המוצב בהם.

חשיבה על כל פרט לנוחות הלקוחות

ההסכמים של משרדים להשכרה בראשון לציון כוללים את גודלו של המשרד המבוקש. הגודל המקסימלי הוא משרד המכיל מקום עבור שמונה עובדים . בכל עת ועל פי זמינותם של המשרדים הנוספים הקיימים במתחם, אפשר לעבור למשרד קטן יותר או להוסיף לעסק זה משרד נוסף עבורם.

אם מגיעים מדי פעם עובדים של עסק זה לפרקי זמן קצרים, מאפשרים להם לעבוד בחללי העבודה והם מחויבים על פי מספר שעות העבודה שהם יימצאו במתחם בפועל.

האפשרויות להשכרה הן אין סופיות . העלויות הן הוגנות וסבירות ומשלמים למעשה על שעות העבודה שנמצאים במתחם ללא עלויות נלוות כמו במשרד רגיל .

הימצאותם של חדרי ישיבות בגדלים שונים מאפשרת לנהל עסקים בדיוק כמו במשרד ששוכרים וזו סיבה מרכזית להגעתם של עסקים חדשים מדי יום למשרדים המבוקשים.

אופיקס ראשון לציון

מתחמי העסקים אופיקס ראשון לציון בולטים בשירות אדיב ואיכותי, במשרדים מתוחזקים ללא רבב ובאווירה מקצועית, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות