* תוכן שיווקי

הוא מלווה אותנו מימים ימימה. אנו מכירים אותו מסיפורי התנ"ך. אבות אבותינו העבירו אותו ממקום למקום על גמלים והוא שימש לאירוח ולמחסה מפני פגעי מזג האוויר. ניחשתם נכונה, מדובר באוהל. האוהל היה אמצעי המגורים העיקרי של אבותינו בימי קדם. מאז עברו כמה שנים טובות, והיום אנו גרים בעיקר בתוך בתי אבן. אך אין זה אומר שאין ביקוש לאוהלים בקרבנו. בסך הכול, הם עברו הסבה קלה, והיום הם משמשים פחות למגורים ויותר לאירועים.

כשיש אירוע בחוץ

בימינו קיימת נטייה לעזוב את האולמות הגדולים ולערוך אירועים בחיק הטבע. ואכן גם במדינתנו הקטנה מקומות לאירוח אינם חסרים. זו יכולה להיות מסיבת סטודנטים סוערת בחוף הים, בת מצווה במסגרת טיול או אפילו חתונה תחת השמים הפתוחים. כך או כך, אוהלים במודיעין לכל מטרה נועדו להגן על משתתפי האירוע, ובעצם הם מצלילים את האירוע עצמו מכישלון.

כולנו יודעים שבעוד הטמפרטורה בתוך מתחם סגור מוכתבת בעיקר על ידי המזגן, הרי שבחוץ לא כך הדבר. כל אירוע בחוץ חשוף לפגעי מזג אוויר כמו רוח שמעיפה את כוסות הפלסטיק לכל עבר וגם מביאה עמה רגבי אדמה, שמש חזקה או אפילו גשם קל שהחל לטפטף על המפיות בדיוק בזמן שבו חתכתם את עוגת יום ההולדת. למרבה המזל, אם השכלתם לשכור אוהל לאירוע, תוכלו לזכות בהגנה מושלמת. מעבר לכך, האוהל משדר יוקרה ונינוחות, ולכן הוא מתאים גם לאירועים עסקיים כמו כנסים, ערבי גיבוש וחברה ואף פגישות עסקיות.

האוהל כאן גם באבל

למרבה הצער, המציאות מאלצת אותנו להיפרד מאנשים אהובים וללוות אותם בדרכם האחרונה. לאחר הלוויה נערכת שבעה שנועדה לנחם את המשפחה האבלה. העניין הוא שלא תמיד יש מקום בבית לכל האנשים שבאים לנחם. אחד הפתרונות היעילים יותר במקרה זה הוא התקנת אוהל אבלים. האוהל הממוקם בחוץ פותר את בעיית המקום, שכן באוהל גדול יש מקום בשפע. ניתן גם לארגן את הלוויה כך שבקצה אחד של האוהל יהיה כיבוד למנחמים ובקצה השני ניתן יהיה להתקין מחיצה ולהתפלל מנחה וערבית. כמובן, האוהל מספק את ההגנה המושלמת מפני השמש או הקור.

מה צריך לבדוק כאשר בוחרים אוהל?

כאשר אתם בוחרים אוהלים, ישנם כמה דברים שכדאי לבדוק. ראשית, יש לוודא שאתם פונים לחברה מקצועית ואמינה. שנית, כאשר שוכרים אוהל, יש צורך להביא בחשבון את גודל האירוע. האם אתם זקוקים לאוהל קטן לאירוע אינטימי, או לאוהל ענק לכל האורחים שמגיעים. שלישית, ייתכן שתזדקקו לציוד נלווה להשכרת אוהלים שעשוי לכלול כיסאות פלסטיק, מיחם, שולחנות, שרשראות תאורה ועוד. ולבסוף, חשוב לבדוק שהאוהל עשוי מחומרים איכותיים. אחרי הכול, אינכם מעוניינים לשכור אוהל ולגלות כי הוא מתחיל להיהרס בשמש של חודש יולי.

מעוניינים בהזמנת אוהל? למידע נוסף היכנסו לאתר .comהשכרתאוהלים 

 

 

 

 

* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "מודיעינט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "מודיעינט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.