בחלוקה בין אנשי החורף האוהבים את האוויר הסגרירי, עלי השלכת ומזג האויר הקריר – אני אשת קיץ מובהקת, שמש קיץ לוהטת, ים טורקיז, מרחבים וחופש, בילויים קיציים הרבה כיף ואני מסודרת. למרות התלונות על השמש והחום השתדלו ליהנות מהקיץ – מה שנשאר ממנו - ומהאופטימיות שהוא הביא איתו, גם אם עברנו לאחרונה שבוע וחצי בלתי נסבלים עד כדי הגזמה..

המגמה הבולטת באיפור הקיץ בעצם בכל קיץ...הוא איפור נכון, קליל נעים ועמיד. קבלו טיפים איך להיראות מלאת אישיות וכריזמה עם מינימום איפור ביציאה החוצה: טיפ ראשון: גם אם חם בחוץ זה לא אומר שבקיץ אנחנו צריכות להזניח את עצמנו ולהפסיק להתאפר!  איפור קיץ נכון לא יהיה מעיק ולא נוח בתחושה שלו ויהיה עמיד בפני נזקי הלחות והיובש ויראה ממש טוב.

הלאה – מוצרי האיפור: עליך לבחור מוצרי איפור נכונים לקיץ, בגלל הלחות הרבה שמאפיינת את הקיץ הישראלי, השתמשי במוצרים עמידים ואיכותיים כמו מסקרה עמידה ואיכותי ועל בסיס מים, מייק אפ נוזלי על בסיס מים בעל מרקם קליל המכיל מסנן קרינה וגלוסים נעימים ושמחים.

צבעי קיץ

החורף הכבד עם הצבעים הדרמטיים והעמוקים מפנה את מקומו לצבעוניות של הקיץ, בקיץ אנחנו שזופות יותר, בקיץ אני מעדיפה שימוש בגוונים צלליות בהירים וחיים- פסטלים, ורדרדים, כתמתמים, אפרסקיים, צבעים זהובים בגווני ורוד, שמפניה, זהב ,  צבעי שמש נעימים. גם שימוש בצבעים צבעונים כמו טורקיז – ממליצה שתנסו גוון טורקיז על עוף שזוף ותקבלו תוצאה נהדרת.  אני ממליצה על איילנר או עיפרון עיניים בצבע טורקיז בשילוב נכון על עור הפנים זה נראה משודרג, יפה שיקי וקייצי.

 אנחנו מקבלים מראה עדכני במינימום השקעה. האיפור צריך להיות זוהר ושזוף תוך שמירה על הרגשה טבעית קיצית ותוססת. זכרי: בקיץ לא כדאי להעמיס שכבות איפור  וגם האיפור בסיס משתנה -  בד"כ בקיץ עולים "טון" בגוון המייק-אפ הגוון נהיה כהה יותר. לגבי הלחויות – בעונת הקיץ רצוי שלא להשתמש בתכשירי לחות בעלי מרקם קרמי עשיר אלא בתחליבים קלילים יותר.

המגמה הבולטת באיפור הקיץ בעצם בכל קיץ...הוא איפור נכון, קליל נעים ועמיד. קבלו טיפים איך להיראות מלאת אישיות וכריזמה עם מינימום איפור ביציאה החוצה: טיפ ראשון: גם אם חם בחוץ זה לא אומר שבקיץ אנחנו צריכות להזניח את עצמנו ולהפסיק להתאפר!  איפור קיץ נכון לא יהיה מעיק ולא נוח בתחושה שלו ויהיה עמיד בפני נזקי הלחות והיובש ויראה ממש טוב

המייק-אפ כמובן צריך להיות מייקאפ בעל מרקם נוזלי, אם קשה לך עם מייק-אפ בקיץ תוכלי להשתמש במייק אפ מינרלי במרקם פודרתי שלא מכביד על העור. למניעת עור מבריק ומיוזע השתמשי בפודרה דחוסה לפידור קליל, הפודרה צריכה להיות דקיקה ואוורירית כדי שלא תכביד על העור, עורך יראה נטול שומן במראה מט.

טיפ חיוני לשמירת השפתיים בקיץ: לפני הנחת השפתון ובכלל יש להזין את השפתים בלחות – וזלין, או לובלו על מנת למנוע יובש וסדקים.  ליפגלוס – שימוש בליפגלוס ולא בשפתון יעניק מראה עדין ומבריק לשפתיים. שימוש בברונזרים ושימרים מקפיצים כל המראה ומעניקים מראה שזוף וזוהר. בתמונה בכתבה, חלי באיפור קיץ, הצללה והסמקה בצבעי אפרסק, בעיניים השתמשתי בצלליות בגווני זהב ומשיחת איילנר להשלמת מראה האיפור. השפתיים בצבע כתמתם עדין ובוהק וקיבלנו לוק קייצי מושלם. אם את יוצאת לאירוע, הטרנד היום הוא הוא איפור קליל וזוהר –טרנד כוכבות הוליווד אשר אינן נראות מאופרות, האיפור עיניים נקי מאוד, בעל זוויות פתוחות ומוארות יותר, פחות עומס של צבע, יותר שימוש  באיילנר, סומק בהיר ומסקרה והשפתון בגווני קורל או דובדבן. 

הכותבת מתמחה בהפקות אופנה, בוקים, סדנאות איפור, ייעוץ והדרכה אישית, איפור זוהר בקו קלאסי נקי, סגנונות איפור שונים ומיטב הטכניקות המתקדמות.