אתם בטוח מכירים את הזוגות האלו, שכל הזמן נוסעים לטייל ביחד, שכל כמה זמן יש להם תמונות מדהימות מחו"ל, מהארץ וכו'. אלו שהזוגיות שלהם מושלמת והם יוצאים רק לבלות אחד עם השניה, כי הכי הכי בשבילם זה רק הם.

אז הפעם בא לי לרשום על החופשה הזוגית המושלמת ומה זה אומר חופשה זוגית "מושלמת" והאם קיימת חופשה זוגית שכזו?

אם יש כאלו שעוקבים אחריי בפייסבוק בטוח ראו, שהודיתי לבעל שאיתי על מי שהוא ומה שהוא עושה עבורי, אז הכי קל לי להגיד החופשה שלנו היתה מושלמת, כן החופשה היתה מושלמת במקומות מסויימים, החופשה היתה נהדרת בשעות מסויימת.

יחד עם כל זה יש אבל והוא לא קטן, שני אנשים עם תחומי התעניינות דומים וגם שונים, נוסעים לכמה ימים להיות לבד אחד בתוך וסליחה על הביטוי "התחת של השני/ה" זה לא פשוט בכלל, גם אם יש לנו את הזוגיות הכי טובה והתקשורת הכי טובה שיש, לא פשוט להיות 24/7 ביחד ושהכל יהיה מושלם.

אז איך בכל זאת ממקסמים את החופשה? יש כמה כללים שהם כללי עשה ואל תעשה ששווה לחשוב עליהם:

1. תיאום ציפיות – לא לשמור את הדברים שיזרמו בספונטניות הכל, כי לשניכם יש רצונות והם צריכים לבוא לידי ביטוי.

2. אל תשכחו מה כל אחד מכם אוהב – וכן זה מאד דומה לתיאום ציפיות אבל גם מאד שונה, אז מה אם זו היומהולדת שלו או שלה שניכם ביחד חוגגים ושניכם צריכים להנות, אם יש משחק כדורגל שאתה ממש אוהב אל תגיד נו לא נורא פעם הבאה, אלה תראו איך בכל זאת ניתן יהיה לעשות את זה, אם בא לך מוזיאון ויש שם תמונות שממש רצית והוא לא ממש בעניין אל תתפשרי תבדקו איך עושים זאת.

חופשה היא סוג של התנתקות וגם היא מקום להתחברות, חוויות נצברות במקומות חדשים וגם ישנים, חוויות יכולות להיזכר כטובות וגם כפחות טובות, הכל עניין של הסתכלות. צאו לחופשה ותאספו את הדברים הטובים, שהיו חופשה מושלמת היא עניין של הסתכלות וראיה

3. תנו לעצמכם במקומות מסויימים לזרום – נכון רשמתי בראש לא לזרום, אז לא לזרום כל הזמן אבל כן במקומות מסויימים לתת לעצמכם להיות בספונטניות.

4. ריבים – יהיו ככל הנראה כאלה, ככל הנראה הם לא יהיו פיצוצים אבל חיכוכים יכולים להיות, אל תתנו לאגו שלכם להתנפח ולהרוס לכם את הטיול, כאן המקום לוותר ולהבליג.

5. תעשו לפחות משהו אחד חדש ומרגש – תמצאו במקום אליו אתם הולכים משהו ששניכם תאהבו והוא חדש ויהיה עבורכם מרגש, תנו לעצמכם את החוויה הזו.

6. אל תרצו אחרי הזמן – החופשה היא מקום, שבו הזמן הוא שלכם, קחו אותו הכי בכיף שאתם יכולים.

6. חופשה זה המקום לשיחות – שיחות של רציתי ש... הייתי רוצה ש... יש לי חלום... השיחות האלו לא רק בחופשה אבל כשאנחנו נינוחים ובלי לחץ, אפשר להגיד הכל.

7. זמן של שקט – לא חייבים לדבר כל הזמן ולטחון את המח אחד לשני/ה, אפשר ורצוי גם להיות בשקט אחד ליד השני/ה וזה המון.

חופשה היא סוג של התנתקות וגם היא מקום להתחברות, חוויות נצברות במקומות חדשים וגם ישנים, חוויות יכולות להיזכר כטובות וגם כפחות טובות, הכל עניין של הסתכלות.

צאו לחופשה ותאספו את הדברים הטובים, שהיו חופשה מושלמת היא עניין של הסתכלות וראיה.