צילום יח"צ: ארנון תורן, מנכ"ל קניוני עזריאלי. צביקה רוזנטל, מנכ"ל עזריאלי מודיעין. יאיר מלכה, מנכ"ל ובעלים רשת ביגה

סניף דגל חדש של רשת BIGA נפתח בקניון עזריאלי מודיעין. בית הקפה ממוקם בקומת הכניסה, ליד שער ירושלים. הסניף כשר, משתרע על שטח של כ -250 מ"ר ויכלול כ-  180 מקומות. 

בכירי רשת קניוני עזריאלי ובראשם: ארנון תורן, מנכ"ל קניוני עזריאלי וצביקה רוזנטל, מנכ"ל עזריאלי מודיעין אירחו באירוע חגיגי את קבוצת קפה ביגה ביניהם: יאיר מלכה, גלעד אלמוג ניר אדרי ורן בן דוד לרגל פתיחת סניף הדגל של מסעדת קפה ביגה בקניון. האירוע נערך בניחוח אירופאי שכלל חוויה קולינרית במסגרתו השף הראשי של הרשת, איתי שפיגל, הגיש את המנות מהתפריט החדש שיושק בקרוב ברחבי הארץ, וכלל גם הסבר וטעימות.

יאיר מלכה, מנכ"ל ובעלים של רשת ביגה,  פתח את האירוע ואמר: " השקענו רבות בנראות הסניף. מאחל בהצלחה לזכייני הסניף החדש:  יוסי ,נאור ואדיר לוי, אשר יציעו חוויה אירופאית בלב מודיעין".

צביקה רוזנטל, מנכ"ל הקניון, חתם את האירוע ואמר: "אנו שמחים על השקת סניף הדגל של ביגה אצלנו בקניון עזריאלי מודיעין. מדובר באחד מבתי הקפה היפים בישראל, הוא מעוצב כבולנז'רי- פטיסרי נוסח פריזאי-שיק", לדבריו, "כניסתה של רשת BIGA לקניון הינה חלק משדרוג תמידי בתמהיל העסקים המציע גיוון בתחום הקולינריה לרווחת לקוחותינו".

עוד הגיעו לחגוג ולטעום: עמיעד טאוב, משנה לראש העיר מודיעין, רינה טל, מנכ"לית קניון עזריאלי איילון, יורם פיק, מנכ"ל קניון עזריאלי ירושלים, עדי קרום, מנכ"לית עזריאלי ראשונים, יגאל אורן, מנכ"ל קניון עזריאלי רמלה, נועם מלניק, מנכ"ל קניון עזריאלי הוד השרון ועוד.