צילום: עידן חסון

את עומר סימון מכירים תושבי מודיעין-מכבים-רעות מהעסק שהקים בעיר - "פיצה X" בקאנטרי סנטר. בחודש שעבר התחתן עומר עם בחירת ליבו צ'לסי דיין, כאשר לחגיגה באולם האירועים AVENUE בקרית שדה התעופה, הגיעו למעלה מ- 600 אורחים שבאו לשמח את הזוג הצעיר. 

יודעי דבר סיפרו למודיעין נט שאת הערב המרגש פתח המאסטרו גיל שוחט שהכניס אותם אל החופה עם שיר של ברברה סטרייסנד. האולם עוצב בסגנון ג'ונגל על ידי מעצב האירועים מיקי חסון, החופה עוצבה בהשראה בוהמית ועל האוכל ניצח השף של 'אבניו' עם מגוון מנות עשירות וייחודיות שנוצרו במיוחד לערב זה, לצד בר משקאות ובר מתוקים עשיר ומפנק.

צילום: עידן חסון

לאחר החופה עלו להופיע האומנים יזהר כהן, ריקי בן ארי, שפיטה ועוד. עוד הוזמנו והגיעו לחגוג ולהרים לכלה והחתן - חברת הכנסת לימור מגן, נאוה בוקר, גיל שוחט, פנינה רוזנבלום, הרב של ה'סלבס' מרדכי חסידים, סאבלימינל, רגב והלן הוד, מלכות יופי ודוגמניות, כוכבי ריאליטי ונשות חברה רבות.

אביה של הכלה, ארז דיין, סיפר: " אין יותר מאושר ממני בערב זה. חתונת בתי היחידה היא השיא של חיי, אירוע משמעותי וגדול בחיי." האב גם העניק לזוג הטרי חופשה זוגית ומפנקת באיי סיישל.

מזל טוב!