מאת: לימור בן שמחון

עם לב פתוח ושפע אהבה והכרת תודה – כרמית בירנבאום וצוות "לב הנדל"ן" הפיקו אירוע שמח מרגש ומצחיק ללקוחות, לספקים ול"שגרירים" של המשרד. 

לקוחות רבים, אנשי עסקים מהעיר, בעלי מקצוע שעובדים עם המשרד, משפחה, חברים ועוד מילאו אמש (20.1.20) את היכל התרבות במודיעין והכל לכבוד כרמית וצוות הסוכנים של "לב הנדל"ן" - אחד ממשרדי התיווך המובילים במודיעין מכבים רעות.

גם ראש העיר, חיים ביבס, הגיע לברך. עוד כיבדו בנוכחותם סגן ראש העיר אילן בן סעדון , אשר רעייתו מירב גם היא נמנית על צוות לב הנדלן, וחבר המועצה אלעד שמעונוביץ.

לאחר קצת מינגלינג, נשנושים מתוקים וצילומים מחוייכים, התכנסו כולם לאולם הגדול, שם הקשיבו לדברים שנשאה כרמית. על הבמה סיפרה כרמית בהתרגשות על הדרך שעשתה מאז ייסדה את סוכנות הנדל"ן והדגישה כי המתכון להצלחה הוא לב פתוח, המון אהבה, פרגון הדדי ושיתוף פעולה.

כרמית הודתה לצוות הסוכנים שלה: "הצוות היקר שלי, הם המשפחה שלי והלב האמיתי שבזכותו לב הנדל"ן הגיע להישגים כלכליים, אבל קודם כל ולפני הכל - השם הטוב והיושרה עליהם מקפידים. בלעדיהם לא היה מתקיים ערב זה- זכיתי".

כרמית עצמה זכתה לברכות מרגשות מצוות העובדים שהפתיעו אותה, מלקוחות שעלו לשאת דברים ולהדגיש את אישיותה המיוחדת, הלב הרחב והנתינה המאפיינים אותה. אבל הברכה המרגשת ביותר הגיעה מהאם סימה (אותה כולם מכירים מהמטבחון של סימה) שריגשה את כולם כשסיפרה כמה היא גאה בביתה ואיחלה לה המשך הצלחה.

לקינוח - עלה על הבמה ישראל קטורזה במופע סטנד אפ  שהוזמן במיוחד לערב הסגור של "לב הנדל"ן" והצליח להצחיק את כולם עד דמעות