צילום: רונית יהודאי מימון

כבר עתה עומלים במרץ בהכנות לקראת שני המופעים הגדולים הבאים בפארק ענבה, שצפויים להגביר הילוך באנרגיה ובאווירה השמחה והים תיכונית שוודאי תתרחש על הבמה. ביום חמישי, 26.7 יופיע הזמר שלומי שבת כשהוא מארח את דיקלה ועברי לידר, שלושת הזמרים ייחודיים בנוף המוסיקה ומהווים ללא ספק תמהיל מסקרן ומושך שלא כדאי לפספס.

שבוע לאחר מכן, ביום חמישי 2.8, יחתמו את מופעי ענבה LIVE אייל גולן ואתניקס, עם המופע "כל המדינה שרה" שיקפיץ את כל מי שיהיה בו עם כל הלהיטים האהובים של גולן ןאתניקס בערב מהנה במיוחד.   

מעיריית מודיעין מכבים רעות נמסר כי המכירות לכרטיסים בעיצומן והרוכשים 4 כרטיסים ויותר למופעי ענבה LIVE ביציע הדשא, יוכלו לרכוש אותם בהנחה. עלות כל כרטיס תהיה 100 שקלים. את הכרטיסים ניתן יהיה לרכוש בהיכל התרבות עד ליום המופע. כמו כן, סטודנטים, גמלאים, חיילים ומשרתי שירות לאומי יוכלו לרכוש כרטיס ביציע הדשא ב-100 ₪ בלבד. 

ביום ההופעה  יהיה סגור פארק ענבה למבקרים החל מהשעה 6:00 בבוקר, לטובת סידורי הבמות והאבטחה המקיפה. השערים יפתחו בשעה 19:00 בארבעה מיקומים: טיילת רחוב השני מכיוון בית קפה "קפית", גרם המדרגות בתחילת רחוב עמק זבולון בחיבור עם כיכר התחבורה, כניסה מצומת עמק דותן שדרות החשמונאים וכניסה נוספת מחניית פארק ענבה בשדרות החשמונאים.

לבאי המופע יועמדו שני חניונים קרובים ונוחים לפארק ענבה, שהכניסה אליהם תהיה ללא תשלום. הראשון, חניון הכורכר שבתחילת רחוב עמק זבולון (בין הבריכה העירונית לתחנת הרכבת) והשני, חניון שברחוב לב העיר מול קניון עזריאלי. לטובת אנשים בעלי תו נכה, תתאפשר חניה בשדרות החשמונאים הצמודה לפארק ענבה. בנוסף יוכלו אנשים עם מוגבלויות או מתקשים בהליכה, להשתמש ברכבי הסעות שיעמדו לרשותם מהכניסות לפארק לכיוון הבמה ובחזרה משם בסיום המופע. אנשים עם כסאות גלגלים יוכלו להיעזר ברכב הסעות עם מעלון. אנשים עם מוגבלויות המעוניינים בסידורי הנגישות בפארק יציינו זאת בעת רכישת הכרטיס, כמו כן, המלווים מחויבים בכרטיס.

רכישת כרטיסים בקופת היכל התרבות בטלפון: 08-9737333