ביום שישי 22.3 - 

טריאתלון ילדים - 

לראשונה יקיימו אגף הספורט בעמותת סחלבים, מנהלת אופק ומועדון "מעוז טריאתלון" תחרות טריאתלון לילדים וילדות בגילאי 15-8 בשיתוף איגוד הטריאתלון הישראלי. התחרות תתחיל עם שחר במקצה השחייה שיתקיים בבריכה העירונית במסגרתו ישחו המשתתפים בין 100 ל-500 מטרים, בהתאם לקטגוריית הגיל שלהם. לאחר מכן יעלו המתחרים על האופניים ויצאו לרכיבה במסלול מעגלי על רחוב עמק זבולון ויבצעו הקפות נוספות עפ"י קטגוריית הגיל, מיד לאחר הרכיבה יחנו הספורטאים הצעירים את האופניים בחנייה שמול הבריכה העירונית ויצאו לריצה על טיילת השני ובחזרה, בהתאם למרחק במקצה הגיל. המנצח בתחרות יהיה הספורטאי שיסיים בזמן הקצר ביותר את שלשות המקצים.

האירוע יתקיים בין השעות 06:00-10:45 ובעקבותיו ייחסמו כבישים מסויימים לתנועת רכבים (התעדכנו בכתבה המלאה על חסימת הכבישים במודיעינט) 

בהצלחה למשתתפים!

פשפשוק – השוק האביבי של מודיעין מכבים רעות - 

עושים סדר בפסח! מנקים את הארונות מחפצים שאין בהם צורך ומביאים למכור ולקנות מוצרים יד שנייה בפשפשוק!  יום שישי 23.3, בין השעות 10:00 – 15:00 בפארק הדגים במתחם הפרגולות, רח' עמק יזרעאל פינת עמק דותן. הכניסה חופשית!

ניתן יהיה להציב שולחנות קטנים, שמיכות או מחצלות ולהציג עליהם את הפריטים למכירה. בנוסף, מומלץ לתמחר את הפריטים מראש ולהצטייד בכסף קטן לעודף.

בוקר ספורטיבי בפארק ענבה - 

בוקר ספורטיבי ללא תשלום לנשים וגברים בפארק ענבה. 

האירוע הספורטיבי, תחת השם "גם אני רצה רחוק", ייערך בפארק ענבה ביום שישי 23.3.18 החל מהשעה 08:30. את הבוקר יפתחו המשתתפים בהתכנסות וחימום באמפי ולאחר מכן יתחלקו לקבוצות הליכה וריצה ויוזנקו לאחד מבין שני מסלולי ריצה של 3 ק"מ או 5 ק"מ לכיוון ואדי ענבה וחזרה, או למסלול הליכה בשבילי הטבע היפים של הפארק.

כשיחזרו המשתתפים יחכו להם מתחמי כושר בטבע שישלבו אימון רצועות לחיזוק שרירי הליבה, אימון פילאטיס לשיפור הקואורדינציה והעלאת רמת האנרגיה, אימון קנגו אירובי וקופצני עם נעלי קנגו שיאפשרו למשתתפים לקפוץ כל האימון וכן אימוני טבטה לחיזוק שירי הבטן והגוף וטאיבוהמשלב אומנויות לחימה, אירובי וכוח. לסיום, מחכה למשתתפים גם מסיבת זומבה לחיזוק שרירי הגוף והיציבה לצלילי מוזיקה לטינית סוחפת.


קבלת שבת ישראלית לכבוד חג האביב והחירות

עם מירב וחובב פלג וחברי הטיש היהודי. בשעה 14:30 באמפי היכל התרבות, רח' עמק דותן 49. הציבור מוזמן! הכניסה חופשית!

 

בהיכל התרבות - אמי הגנרלית - ציפי שביט

לרגל חגיגות 70 שנה למדינת ישראל, אמי הגנרלית חוזרת לבמות! והפעם בכיכובה של האחת והיחידה  ציפי שביט, בהפקת בידור חדשה ומצחיקה עד דמעות.
אמא, דאגנית, חרדתית, אמיצה, בקיצור... אין כמו אמא, מגיעה עד ליחידה הצבאית שבחרמון, להביא לבנה החייל אוכל ביתי. סגן גבי נבוך ומבולבל מהתזמון הגרוע של אמו, מפקיד אותה אצל הש"ג אזולאי, שבהמשך יקלל את הרגע שהופקד לשמור על אמו "הלא מזיקה" של סגן גבי. אך מה שנראה כמו התחלה של יום רגיל, הופך במהרה ליום מלא בטעויות. האם משתלטת על כל היחידה, מלמדת את המזכירה הצבאית שמאוהבת בבנה, על נשיות ויופי, חושדת שבעלה בוגד בה ועל הדרך מספיקה להסתבך עם אנשי האו"ם ונקלעת בטעות אל קו האויב.

בשעה 22:00 בהיכל התרבות (רח' עמק דותן 49). רכישת כרטיסים בקופת היכל התרבות .

 

ביום שבת 24.3 - 

בהיכל התרבות - גיל שוחט מארח את דני רובס

שני מוזיקאים, מליון קולות, גיל שוחט ודני רובס. משתתפים: דני רובס, טל סמנון – פסנתר, עומרי רווה – אבוב, אנסמבל פוליפוניה, גיל שוחט - מנצח, פסנתרן ומנהל מוזיקלי. מאז האלבום ׳פנים ושמות׳, מהיפים במוזיקה הישראלית, הפך דני רובס לקול משמעותי ואיכותי, ונשאר כזה עד עצם היום הזה. ואז הגיעו: בדרך אל האושר, בגוף ראשון, ברושים וחמניות,  ככה אני אוהב, משהו חדש מתחיל, האיש עם הגיטרה, וזו רשימה חלקית. אין טבעי מהחיבור של רובס עם שוחט והאנסמבל הקלאסי. לצד העיבודים החדשים לשיריו הידועים, יבצע שוחט את הקונצ׳רטו המרתק והוירטואוזי לפסנתר מאת ראוול.

בשעה 22:00 בהיכל התרבות (רח' עמק דותן 49). רכישת כרטיסים בקופת היכל התרבות.