צילום: גידי אבינערי

אגף הספורט בעיריית מודיעין מכבים רעות ועמותת סחלבים מזמינים את תושבי העיר ליהנות בחג החנוכה משני אירועי ניווט ספורטיביים וחווייתיים: אירוע ניווט רגלי ואירועי ניווט רכוב על אופניים. בשני האירועים יוכלו ליהנות המשתתפים מניווט אורבני ברחבי העיר המשלב היכרות עם אתרי טבע ומורשת.

את האירועים תלווה אפליקציית ניווט ייעודית, שתהפוך את מכשיר הסמארטפון של המשתתפים למפה אינטראקטיבית שתאפשר קבלת חיווי בהגעה לתחנות, מידע על המקומות השונים וכתב חידה מודיעיני.

האירוע הראשון יערך ביום שישי 11.12.20 ויכלול ניווט רגלי בן כ-5 ק"מ. האירוע השני יערך שבוע לאחר מכן, ביום שישי 18.12.20 ויכלול אירועי ניווט רכוב על אופניים במסלול של כ-15 ק"מ לחובבי הרכיבה.

היציאה לשני הניווטים תיערך בין השעות 08:00 - 13:00 מחניון היכל התרבות בשד' עמק דותן 49. כאשר בסופן יגיעו המשתתפים לגבעת התיתורה, שם יחולקו למשתתפים סופגניות מתוקות ותיערך הדלקת נרות חגיגית. כמו כן יקבלו המנווטים חנוכיות, נרות ותעודות השתתפות.

רכישת כרטיסים לאירועים תתאפשר באתר העירייה ובאתר עמותת סחלבים כאשר מחיר כרטיס יחיד יעמוד על 15 שקלים למשתתף מעל גיל 3 וכרטיס משפחתי, למשפחה עד 6 נפשות, יעלה 30 שקלים. באגף הספורט ובעמותת סחלבים מדגישים כי האירועים יתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולכן נדרשת הרשמה מראש.

המשנה לראש העיר ומחזיק תיק הספורט, אלעד שמעונוביץ: "לכבוד חג החנוכה, המזוהה כל כך עם מודיעין מכבים רעות, הכנו לתושבי העיר שני אירועי ניווט חווייתיים וספורטיביים לכל המשפחה: האחד ניווט רגלי והשני ניווט רכוב על אופניים. שני האירועים יהוו הזדמנות נהדרת לנווט ולהכיר את העיר היפה שלנו, מתחומה יצא לפני מאות שנים מרד החשמונאים. אני מזמין את תושבי העיר לבוא וליהנות מאירועים באוויר הפתוח, שיתקיימו בהתאם להנחיות משרד הבריאות."