פסטיבל צלילי סתיו מזמין אתכם לסופ"ש של הופעות חיות בפאבים בעיר:

בשעות הצהריים ביום שישי 17.11, ייארח פאב הג'מס שבמרכז עינב את ההרכב "גלעד וויס וחברים"  בשעה 13:00.

בענבה בר שבשדרות עמק זבולון, תתקיים הופעה של ההרכב "הודסקא" בשעה 20:00 באותו יום. ההרכב ינגן מוזיקה מקורית אינסטרומנטלית ברובה המושפעת ממוטיבים של רגאיי, ג'אז וים תיכוני.

ביום שבת 18.11, יארח המורדן בר שבפארק הטכנולוגי את ההרכב "הפרעות קצב", שיבצע קאברים של מוסיקת רוק מכל הזמנים, לועזי ועברי.

הכניסה חופשית. מומלץ להזמין מקום מראש.

שחר מי-און, מחזיק תיק עסקים קטנים: "פסטיבל צלילי סתיו זו הזדמנות מצוינת להיחשף למקומות הבילוי כאן קרוב בעיר וזו הזדמנות מצוינת ליהנות פה מתרבות טובה קרוב לבית. כניסת הפאבים לצלילי סתיו זה עוד מהלך שנועד לסייע לעסקים בעיר שיכולים להביא לשינוי הרגלי התרבות הצריכה והבילוי של התושבים, ולהגברת התנועה לעסקים- וזה תמיד דבר טוב ואני מברך על כך. אני מזמין את התושבים להגיע לפסטיבל צלילי סתיו, ליהנות מהחברה הטובה, ולהסתובב בין שאר אירועי הפסטיבל השונים. אני בטוח כי תמצאו שם הפתעות ותרבות שלא חשבתם לגלות כאן קרוב לבית."

אלעד שמעונוביץ, מחזיק תיק התרבות והצעירים: "הפסטיבל ממשיך להשתדרג כל שנה, ולראשונה גם הפאבים המקומיים ייקחו בו חלק ביוזמה משותפת ממנה כולם מרוויחים. הפסטיבל מתרחב ומציע עוד הופעות במקומות איכותיים, מקומות הבילוי מקבלים חשיפה לקהלים חדשים ותושבי העיר נהנים מהופעות של מוזיקה טובה, עם אוכל ושתייה איכותיים, באווירה נהדרת וקרוב לבית".

חוץ מהופעות ההרכבים בפאבים שבעיר, יתקיימו 21 מופעי מוסיקה איכותיים וייחודיים, המותאמים לכל הגילאים. המופעים ייערכו בהיכל התרבות העירוני, באולם עינן, בספריה הציבורית ע"ש משה שכטר ובמקומות נוספים בעיר. בין המופעים שיהיו, אברהם טל, ילדי בית העץ, יונתן רזאל ודניאל זמיר, להקת שקאטאק, מופע הצדעה לזמר העברי בהנחיית רבקה מיכאלי ועוד מופעים רבים וטובים, עליהם ניתן להתעדכן בלשונית "אירועים" באפליקציית ובאתר מודיעינט.

במקרה של יום גשום, יעברו המופעים לאולמות סגורים.