במהלך "חודש הבריאות" יוכלו ילדים קטנטנים בגילאי 3 עד 6 ליהנות משעות סיפור בנושאי אורח חיים בריא בעלות של 15 שקלים לכרטיס כולל מבוגר מלווה.

ביום שני 18.9 תארח ספריית הכרמים את המספרת "אורנטרון" שתציג שעת סיפור עם הסיפור על "קריוס ובקטוס" שני החיידקים, שגרים בפה של הילד, עוזי, ונהנים מכל רגע שבו הוא אוכל ממתקים לא בריאים.

ביום שלישי 26.9.17 תארח הספרייה המרכזית ע"ש משה שכטר שעת סיפור עם המספרת איריס שריקי מתיאטרון תות עם הסיפור "האריה שאהב תות" על אריה שרצה לאכול רק תות, ולא הסכים לאכול מאכלים אחרים.

 ביום רביעי 27.9 תארח ספריית רעות את שעת סיפור עם הסיפור "בארץ הממתקים" בהשתתפות המספרת שירה פילוסוף מתיאטרון רימון על אחת השאלות המרתקות לילדים האם באמת אפשר לאכול כל היום רק ממתקים?

בתאריך 2.10.17 תארח ספריית הכרמים שעת סיפור "בוקר של בריאות" עם אורית ונדב יחדיו בליווי שירי ילדות וחשיפה לכלי נגינה ייחודיים.

חודש הבריאות יסתיים ביום רביעי 17.10 בהפנינג ברחבת הספרייה הציבורית עם תיאטרון בהיר ההצגה "חגיגה בסלט". הצגה לכל המשפחה שמספרת על תכונותיו הבריאותיות של כל ירק, מעודדת לאכול סלט ומעניקה תובנות על קבלת השונה והאחר.