בשער: ההצגה עוץ לי גוץ לי

תיאטרון החופש הגדול, המיזם המשותף של היכל התרבות ומינהל החינוך של העירייה, יפעל זו השנה השלישית במודיעין, במהלך חודש אוגוסט ויאפשר לילדי העיר ליהנות בחופשת הקיץ מהצגות תיאטרון איכותיות, במחיר שווה לכל נפש, על סך 45 שקלים לכרטיס, בהיכל התרבות העירוני.

את "תיאטרון החופש הגדול" יזם מינהל החינוך בשיתוף עם היכל התרבות, ו-ועד ההורים העירוני, שמקיימים פסטיבל שהפך למסורת עירונית בחופשת הקיץ ומספק מופעי איכות לילדים.

במהלך התאריכים 24.8-21.8 יעלו על בימת ההיכל ארבע הצגות ילדים אשר מאושרות על ידי סל תרבות ארצי ומתאימות לילדים. הצגות אלה נחשבות להצגות איכותיות של מיטב תיאטראות הילדים והנוער בארץ.

במהלך תיאטרון החופש הגדול, יוכלו הילדים לעוף עם "פיטר פן" במחזמר מוזיקאלי, לצלול למעמקי הים עם "בת הים הקטנה", להפוך קש לזהב בעיבוד המודרני לקלאסיקה המוכרת, "עוץ לי גוץ לי" וליהנות מהצגה התיאטרון "מחוברים" שתעסוק בהבדלים בקשר ובתקשורת שבין העולם הווירטואלי לעולם האמיתי.

כל ההצגות שובצו בשעות אחר הצהריים והן מוצעות במחיר מסובסד של 45 שקל לכרטיס. רכישת כרטיסים לתיאטרון החופש הגדול בקופת היכל התרבות או באתר ההיכל.